Strona oficjalnego dystrybutora marki Samson w Polsce

MixPad® MXP124 NOWOŚĆ!

MixPad® MXP124
Kompaktowy, 12-kanałowy analogowy mikser stereofoniczny

Najlepsze właściwości dla miksowania na żywo

Całkowicie nowy 12-kanałowy analogowy mikser stereofoniczny MixPad® MXP 124 Compact jest doskonałym przykładem zaangażowania firmy Samson w zapewnienie produktów o wysokiej jakości, przystępnych cenowo i posiadających profesjonalne rozwiązania. Ten lekki mikser oferuje całkowitą przejrzystość brzmienia, jest łatwy w obsłudze i zapewnia najwyższą jakość w pracy, których to cech oczekują poważni muzycy.

Mikser MXP124 posiada wysokiej klasy układy elektroniczne, które zostały specjalnie zaprojektowane do pracy z przedwzmacniaczami mikrofonowymi Samson MDR (Maximum Dynamic Range). Ich zadaniem jest zagwarantowanie szerokiego zakresu częstotliwości, dużej separacji między kanałami oraz zachowanie naturalnego brzmienia. Dzięki temu wszystkie miksy utworzone z czystych i pierwotnych źródeł sygnałów audio będą cechować się doskonałą jakością, dynamiką i klarownością brzmienia. Te właściwości sprawiają, że MXP124 jest doskonałym mikserem, który świetnie sprawdzi się w zastosowaniach związanych z edukacją czy transmisją sygnałów audio, a także podczas prób zespołów czy w innych okolicznościach pracy z dźwiękiem na żywo.

MXP124 posiada cztery kanały z przedwzmacniaczami mikrofonowymi MDR. Każdy z nich ma 3-pasmowy korektor barwy, trymer Gain, filtr górnoprzepustowy oraz wysyłkę Aux przed tłumikiem. Do dyspozycji mamy też wysokiej jakości tłumiki, co nie jest typowym rozwiązaniem w mikserach o tak małym formacie. Dwa z kanałów mikrofonowych mają także kompresory, których praca jest regulowana jedną gałką, co zapewnia możliwość kontroli dynamiki z jakością studyjną, bez konieczności ciągłego korzystania z urządzeń zewnętrznych. Dodatkowo MXP124 oferuje cztery kanały Stacked-Stereo, co znacznie zwiększa wszechstronność jego wykorzystania i możliwości współpracy z różnymi urządzeniami. Wyjątkowa elastyczność w odniesieniu do wyjść sprawia, że MXP124 jest godnym towarzyszem niezależnie od wielkości obiektu, w którym pracuje, zapewniając precyzyjną kontrolę tłumikiem nad miksem głównym, a także oferując wyjście Mix 2, możliwość monitorowania sygnału słuchawkami (Phones) z niezależną kontrolą głośności oraz wyjście Tape ze złączami RCA, które to daje możliwość rejestrowania naszego występu.

Gniazda wejściowe miksera MXP124 wyposażono też w moduł zasilania fantomowego 48 V, dzięki któremu mamy pełną swobodę korzystania i miksowania ciepłego i naturalnego brzmienia naszych ulubionych mikrofonów pojemnościowych. Z myślą o występach live w mikserze MXP124 zastosowano gałki w jaskrawych kolorach, a także 4-segmentowy miernik LED poziomu sygnału, który daje możliwość bezpiecznej i efektywnej pracy w ciemnym otoczeniu.

Wygodny w transporcie, łatwy w użyciu i bogato wyposażony w funkcje, które zapewniają optymalną kontrolę nad naszym występem, mikser Samson MixPad® MXP124 rozpoczyna nową erę możliwości w odniesieniu do niedrogich mikserów live.

 • Mikser analogowy o ultra niskim poziomie szumów i wysokim zapasie dynamiki
 • Cztery przedwzmacniacze mikrofonowe MDR (Maximum Dynamic Range) wykonane w klasie A i wyposażone w 3-pasmowy korektor barwy
 • Cztery kanały Stacked-Stereo
 • Precyzyjnie działające tłumiki o wysokiej jakości
 • Dwa studyjnej jakości kompresory z pracą kontrolowaną jedną gałką
 • Jedna wysyłka Aux przed tłumikiem na kanał dla utworzenia miksu monitorowania
 • Wszystkie kanały mikrofonowe wyposażone w trymer czułości wejściowej oraz filtr górnoprzepustowy
 • 48-woltowe zasilanie fantomowe dla mikrofonów pojemnościowych
 • Różne gniazda wyjściowe: Main Mix, Mix 2, Phones oraz Tape
 • Wejścia Tape przypisywane do toru sygnałowego wyjść Main Mix lub Mix 2/Phones
 • Dostępny opcjonalny uchwyt montażowy na statyw mikrofonowy
 
 
Newsy | Warunki użytkowania | Partnerzy | Do ściągnięcia | Kontakt
 
© Samson Technologies Corp. 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone