Strona oficjalnego dystrybutora marki Samson w Polsce

Stage XPD1 NOWOŚĆ!

Cyfrowy system bezprzewodowy USB

Każdy komputer jest sceną

Dzięki wykorzystaniu technologii transmisji bezprzewodowej zupełnie nowy, cyfrowy system bezprzewodowy USB Samson Stage XPD1 zapewnia ogromną wygodę podczas rejestrowania materiału audio w komputerze i nie tylko. Odbiornik łączności bezprzewodowej wbudowany w klucz USB oraz wysokiej jakości dynamiczny mikrofon ręczny zintegrowany z nadajnikiem sprawiają, że system Stage XPD1 pozwala na bezpośrednie bezprzewodowe nagrywanie znakomitej jakości sygnału audio przy wykorzystaniu ulubionego programu cyfrowego rejestratora audio na komputerach Mac lub PC. Jest to idealny system bezprzewodowy dla celów podcastingu, podczas nagrywania filmów na YouTube, zabaw wideo oraz karaoke, realizacji projektów opartych na transmisji głosowej, a także do wielu innych zastosowań.
System Stage XPD1 działa w ogólnie dostępnym paśmie częstotliwości 2,4 GHz, które jest wolne od zakłóceń powodowanych przez stacje telewizyjne oraz generowanych przez urządzenia nadawcze działające w tzw. białych plamach. Wchodzący w skład zestawu nadajnik mikrofonowy HXD1 posiada wysokiej jakości wkładkę dynamiczną, która została specjalnie zaprojektowana w celu zapewnienia wyjątkowej reprodukcji dźwięków podczas prezentacji słownych, a także podczas śpiewania i przy wielu innych zastosowaniach. Nadajnik jest zasilany dwiema bateriami AA (nie są dołączane do zestawu). Warto podkreślić, że system Stage XPD1 jest niezwykle łatwy i szybki w konfiguracji. Po podłączeniu odbiornika Stage RXD1 do komputera za pośrednictwem portu USB i włączeniu zasilania nadajnika mikrofonowego, po prostu wciskamy przycisk parowania (Pair) na odbiorniku i zestaw jest gotowy do pracy. Zasięg systemu Stage XPD1 między odbiornikiem a nadajnikiem wynosi około 30 metrów (zależnie od środowiska pracy), co zapewnia użytkownikom ogromną swobodę poruszania się po scenie bez utraty łączności bezprzewodowej.

Oprócz tego, że zestaw Stage XPD1 daje możliwość bezpośredniego podłączenia do komputera w celu umożliwienia bezpośredniego nagrywania materiału audio, jest on także doskonałym dodatkiem do przenośnych systemów nagłośnieniowych z serii Samson Expedition (tylko w przypadku modeli XP106 oraz CP1000) w celu zwiększenia ich funkcjonalności. Wykorzystując dostępne w nich porty USB Wireless, te dwa zestawy nagłośnieniowe PA Expedition mogą bez problemów współpracować z systemem Stage XPD1 zapewniając wszystkie zalety łączności bezprzewodowej w różnego typu aplikacjach live.

Niezależnie od tego, czy dokonujemy bezpośrednich nagrań na komputerze, czy też kierujemy nasz głos do publiczności z wykorzystaniem systemu nagłośnieniowego PA z serii Expedition, możemy w pełni cieszyć się wygodą i zaletami łączności bezprzewodowej, jakie oferuje cyfrowy system bezprzewodowy USB Samson Stage XPD1.

  • Cyfrowy system bezprzewodowy pracujący w paśmie 2,4 GHz
  • Odbiornik bezprzewodowy wbudowany w klucz USB
  • Nadajnik zintegrowany z ręcznym mikrofonem dynamicznym
  • Łatwe parowanie zapewniające szybkie uruchomienie systemu
  • Zasięg do 30 metrów (zależny od środowiska pracy systemu)
  • Idealne rozwiązanie dla podcastingu, gier wideo i karaoke, transmisji głosowych i wielu innych zastosowań
  • Bezprzewodowe nagrywanie przy użyciu ulubionego oprogramowania DAW lub we współpracy z programami rozpoznawania głosu na komputerach Mac/PC.
  • Nadajnik zasilany dwiema bateriami AA (nie dołączone)
  • Kompatybilny z przenośnymi systemami nagłośnieniowymi Samson z serii Expedition, które posiadają porty USB Wireless

 

 
 
Newsy | Warunki użytkowania | Partnerzy | Do ściągnięcia | Kontakt
 
© Samson Technologies Corp. 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone