Strona oficjalnego dystrybutora marki Samson w Polsce

RS10 HD

RS10 HD – Kolumna głośnikowa PA

Resound HD

Samson, jako firma muzyków, zawsze próbuje być możliwie najbliżej potrzeb artystów. Zmodernizowana linia Resound HD jest doskonałym przykładem na to, że nasze konstrukcje wychodzą naprzeciw oczekiwaniom muzyków. Przeprojektowaliśmy naszą niezwykle popularną linię pasywnych kolumn głośnikowych PA Resound w celu zapewnienia jeszcze większej mocy i wszechstronności zastosowań dzięki wprowadzeniu wielu różnych opcji konstrukcyjnych zestawów głośnikowych. Mocniejsze przetworniki niskotonowe i zmodyfikowane wysokotonowe przetworniki ciśnieniowe sprawiły, że nowa seria Resound HD spełnia oczekiwania zarówno w stosunku do stylistyki, jak również parametrów audio, jakich można spodziewać się od profesjonalnej jakości kolumn głośnikowych PA.

RS10 HD

Pierwszym krokiem podczas modyfikowania odnowionej kolumny głośnikowej Resound PA było zwiększenie mocy przetwornika niskotonowego. W jego wyniku model RS10 HD otrzymał zaprojektowany na nowo 10-calowy przetwornik niskotonowy o mocy 300 watów w szczycie i 150 watów mocy RMS przy ośmiu omach. Dokonaliśmy także zmiany w przetworniku wysokotonowym wprowadzając membranę tytanową w celu zapewnienia zwiększonej sprawności w górnym paśmie. W wyniku tych działań otrzymaliśmy pasywną kolumnę głośnikową PA, która doskonale sprawdza się w różnego typu aplikacjach audio.

Zmodernizowaniu uległa również stylistyka obudowy kolumny Resound. Nowa, wytrzymała i wykonana w całości z drewna konstrukcja ma niewielką masę. Specjalny projekt istotnie przyczynia się do efektywnej i zamierzonej dyspersji dźwięków. Oprócz tego, że kolumna RS10 HD jest niezwykle solidna i równocześnie lekka, jej profesjonalny wygląd będzie doskonale pasować do każdego systemu nagłośnieniowego. Te wszystkie właściwości sprawiają, że ten model znakomicie sprawdzi się jako przenośna kolumna głośnikowa PA lub też jako jeden z elementów stałych instalacji nagłośnieniowych.

Imponująca moc, znakomite brzmienie i solidna, w całości wykonana z drewna obudowa kolumny powodują, że RS10 HD jest doskonałym rozwiązaniem dla początkujących zespołów, obiektów kultu religijnego, sal koncertowych oraz w każdym przypadku, gdzie pożądane jest użycie pasywnej kolumny głośnikowej PA.

Dane techniczne:

  • Dwudrożna pasywna kolumna głośnikowa PA
  • 300 watów w szczycie, 150 watów mocy RMS przy 8 omach
  • Specjalnie zaprojektowany 10-calowy przetwornik niskotonowy
  • 1-calowy otwór wyjściowy tuby
  • 1,5-calowy tytanowy przetwornik ciśnieniowy
  • Obudowa z dwoma portami
  • Dwa złącza: Speakon® oraz 1/4 cala
 
 
Newsy | Warunki użytkowania | Partnerzy | Do ściągnięcia | Kontakt
 
© Samson Technologies Corp. 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone