Strona oficjalnego dystrybutora marki Samson w Polsce

RS12M HD Monitor

RS12M HD – Monitor podłogowy

Resound HD

Samson, jako firma muzyków, zawsze próbuje być możliwie najbliżej potrzeb artystów. Zmodernizowana linia Resound HD jest doskonałym przykładem na to, że nasze konstrukcje wychodzą naprzeciw oczekiwaniom muzyków. Przeprojektowaliśmy naszą niezwykle popularną linię pasywnych kolumn głośnikowych PA Resound w celu zapewnienia jeszcze większej mocy i wszechstronności zastosowań dzięki wprowadzeniu wielu różnych opcji konstrukcyjnych zestawów głośnikowych. Mocniejsze przetworniki niskotonowe i zmodyfikowane wysokotonowe przetworniki ciśnieniowe sprawiły, że nowa seria Resound HD spełnia oczekiwania zarówno w stosunku do stylistyki, jak również parametrów audio, jakich można spodziewać się od profesjonalnej jakości kolumn głośnikowych PA.

RS12M HD

Możliwość słyszenia siebie oraz innych członków zespołu podczas występu na żywo ma niezwykle istotny wpływ na całe widowisko. Jest to główny powód, dla którego monitor z odpowiednią mocą i sprawnością jest niezwykle ważnym punktem w tym scenariuszu. Nowe monitory Resound HD wykorzystują tę samą zmodernizowaną konstrukcję przetworników niskotonowych, które sprawiają, że kolumny głośnikowe Resound HD PA są tak imponujące. Dzięki nim uzyskano znaczne podniesienie mocy i zapewniono jeszcze lepszą jakość dźwięków w całym paśmie audio. Model RS12M HD ma specjalnie zaprojektowany 12-calowy przetwornik niskotonowy o mocy 500 watów w szczycie, 250 watów mocy RMS przy ośmiu omach. Ten przetwornik pracuje razem z tytanowym przetwornikiem ciśnieniowym, który zapewnia znakomitą wydajność w górnym paśmie.

Obudowa RS12M HD wykorzystuje tę samą przeprojektowaną, wytrzymałą i w całości wykonaną z drewna strukturę, jak w przypadku typowych kolumn głośnikowych Resound HD PA. Z tego powodu uzyskujemy solidną i przenośną kolumnę głośnikową. Profesjonalna stylistyka oraz parametry sprawiają, że model ten doskonale pasuje do wszystkich konfiguracji systemów nagłośnieniowych na każdej scenie. Duża wytrzymałość oraz niewielka masa powodują, że jest to monitor, który znakomicie sprawdzi się w zestawach koncertujących muzyków. Ten poziom właściwości sprawia, że jesteśmy w stanie uzyskać taką głośność, jakiej potrzebujemy i zawsze z precyzją brzmienia, która nas usatysfakcjonuje.


Dane techniczne:

  • Dwudrożny pasywny monitor podłogowy
  • 500 watów w szczycie, 250 watów mocy RMS przy 8 omach
  • Specjalnie zaprojektowany 12-calowy przetwornik niskotonowy
  • 1-calowy otwór wyjściowy tuby
  • 1,5-calowy tytanowy przetwornik ciśnieniowy
  • Obudowa z dwoma portami
  • Dwa złącza: Speakon® oraz 1/4 cala
 
 
Newsy | Warunki użytkowania | Partnerzy | Do ściągnięcia | Kontakt
 
© Samson Technologies Corp. 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone