Strona oficjalnego dystrybutora marki Samson w Polsce

Home ›› Miksery aktywne ›› XML

XML610 Mikser aktywny

XML610 – 12-kanałowy mikser stereo ze wzmacniaczem

Gdy potrzebujemy więcej mocy… XML610.

Samson XML610 to 12-kanałowy mikser zintegrowany ze wzmacniaczem, który zapewnia solidne profesjonalne nagłośnienie dzięki zastosowaniu lekkiego wzmacniacza opartego na technologii Class D. Taka konstrukcja wyraźnie odróżnia go od innych urządzeń w tej grupie. Wykorzystanie najnowszych rozwiązań w zakresie efektów stosowanych w mikserach, korekcji barwy oraz wzmocnienia sygnału sprawia, że XML610 oferuje optymalną moc oraz użyteczność, której oczekuje się w różnego typu barach, klubach lub miejscach rozrywki. Te właściwości sprawiają, że XML610 jest głównym reprezentantem naszej najbardziej wszechstronnej i niezawodnej linii amplimikserów, jaką dotychczas wprowadziliśmy na rynek.

XML610 posiada 12 kanałów i ma moc 600 watów. Mikser dysponuje wbudowanym 24-bitowym stereofonicznym procesorem efektów DSP o studyjnej jakości ze 100 presetami cyfrowymi, które przygotowano pod kątem występów wokalnych oraz instrumentalnych. Zapewnia on czystą i wierną reprodukcję dźwięków oraz przetwarzanie sygnałów ze studyjną jakością dzięki zastosowaniu niskoszumowych przedwzmacniaczy mikrofonowych, zasilania fantomowego, 3-pasmowej korekcji barwy oraz procesora DSP na każdym kanale. XML610 posiada również regulowany kompresor oraz układ wykrywania sprzężeń zwrotnych na każdym z kanałów mono. Dodatkowo na głównym wyjściu oraz wyjściu monitorowym cały system wykorzystuje niezależny 7-pasmowy korektor barwy. XML610 jest wyposażony w gniazda głośnikowe typu 1/4 cala oraz Speakon®.

XML610 ma bardzo wytrzymałą obudowę wykonaną z polipropylenu o wysokiej udarności, na której znajdują się dwa wygodne uchwyty ułatwiające jej transport. Dzięki przemyślanej konstrukcji typu kickback możemy pochylić w tył całą obudowę, a dzięki temu obserwować i zmieniać ustawienia kontrolerów znacznie szybciej i wygodniej.

Wszystkie te cechy zapewniają niezawodne działanie XML610 dzień po dniu.

Przybyło wsparcie

Amplimikser XML610 został zaprojektowany w celu zapewnienia prostego i wydajnego pełnopasmowego systemu nagłośnieniowego live, który może być użyty w bardzo szerokim zakresie zastosowań. Gwarantuje on dużą moc, czystość brzmienia i łatwość transportu, a jego użytkowanie jest niezwykle proste. Gwiazdy karaoke, wokaliści i kompozytorzy, DJ-e oraz całe zespoły z pewnością docenią wbudowane efekty, jakość przedwzmacniaczy, obecność zasilania fantomowego, czy korektory barwy, szczególnie w mniejszych obiektach, gdzie niewielka przestrzeń i często brak czasu nie pozwalają na stosowanie rozbudowanych systemów audio. Dodatkowo obudowa XML610 typu kickback ułatwia optymalne ustawienie urządzenia na scenie, dzięki czemu możemy bardziej skupić się na atrakcyjności występu, a także monitorować i zmieniać ustawienia kontrolerów znacznie wygodniej.

Usłysz słowa

Obejmij dowodzenie z podium sali konferencyjnej lub zza pulpitu korzystając z XML610. Gdy użyjemy wyjść głośnikowych 1/4 cala lub Speakon® do połączenia miksera z systemem nagłośnieniowym PA, XML610 zapewni doskonałe rozwiązanie dla liderów branżowych prowadzących różnego typu prezentacje lub też umożliwi duchownym lepsze dotarcie do wiernych zgromadzonych w obiektach sakralnych. Niezależnie od zastosowania (prezentacje, spotkania korporacyjne, kazania, spotkania modlitewne itp.), XML610 znacznie ułatwi przekazanie zgromadzonym osobom naszych myśli i doświadczeń.

Progresywna edukacja

Oprócz tego, że studenci, nauczyciele i profesorowie wykorzystują XML610 z tych samych powodów co specjaliści branżowi (prezentacje, szkolenia itp.), ten system posiada też kilka zastosowań niezwykle przydatnych w edukacji muzycznej. XML610 jest idealnym partnerem, który może nam pomóc podczas nauki zespołów. Korzystając z niego możemy odtwarzać podkłady muzyczne, poznawać utwory, czy analizować nagraną muzykę w sposób znacznie bardziej interaktywny i skuteczny.

Przyjemność w mobilności

Poza możliwością tworzenia doskonałych systemów nagłośnieniowych, czynnik mobilności XML610 sprawia, że idealnie sprawdza się on w niezliczonych zastosowaniach związanych z rekreacją. Użycie XML610 na otwartej przestrzeni nie jest żadnym problemem. Prywatki, imprezy sportowe, przemarsze i wiece mogą być jeszcze ciekawsze i bardziej praktyczne, gdy wykorzystamy cechę wyjątkowej mobilności tego miksera.

Gdy potrzebujemy mocy, 12-kanałowy mikser zintegrowany ze wzmacniaczem XML610 jest najbardziej wszechstronnym i niezawodnym tego typu urządzeniem dostępnym na rynku.


Dane techniczne:

  • 12-kanałowy mikser połączony z 600-watowym wzmacniaczem
  • Wzmacniacz o konstrukcji Class-D zapewniającej niewielką masę
  • Studyjnej jakości 24-bitowy stereofoniczny DSP ze 100 presetami
  • Niskoszumowe przedwzmacniacze mikrofonowe, zasilanie fantomowe, 3-pasmowy EQ oraz DSP na każdym kanale
  • Regulowany kompresor na kanałach mono
  • Wykrywanie sprzężeń zwrotnych w kanałach
  • 7-pasmowy graficzny korektor barwy dla wyjść głównych i monitorowania
  • Wyjścia głośnikowe typu 1/4 cala oraz Speakon®
  • Solidna konstrukcja obudowy z dwoma wygodnymi uchwytami ułatwiającymi transport
 
 
Newsy | Warunki użytkowania | Partnerzy | Do ściągnięcia | Kontakt
 
© Samson Technologies Corp. 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone