Strona oficjalnego dystrybutora marki Samson w Polsce

AR4300

AR4300 – Zestaw montażowy rack czterech modułów

Systemy bezprzewodowe AirLine Synth

Firma Samson rozpoczęła swą przygodę z technologią bezprzewodową ponad 25 lat temu. Właśnie zebraliśmy razem całe nasze doświadczenie, opracowane układy najwyższej jakości transmisji bezprzewodowej oraz stworzone rozwiązania zapewniające profesjonalną jakość dźwięków. Efektem tego jest najbardziej wszechstronny i zaawansowany technologicznie system bezprzewodowy w naszej historii: AirLine Synth.

System charakteryzuje się eleganckimi w formie nadajnikami z rozwiązaniami zapewniającymi stałe utrzymanie częstotliwości transmisji. Wybór kanału pracy za pomocą jednego przycisku oraz skanowanie w podczerwieni oraz inne zaawansowane rozwiązania zastosowane w naszej nowej serii AirLine Synth sprawiają, że konfiguracja systemu jest niezwykle łatwa i zapewnia on wyjątkowo czyste przekazywanie sygnałów w każdym miejscu i w różnego typu aplikacjach.

System AirLine Synth idealnie nadaje się do zastosowań związanych z realizacją materiałów multimedialnych, w obiektach kultu religijnego, a także we wszelkiego typu produkcjach muzycznych. Ten system typu true diversity dynamicznie określa częstotliwość pracy i ma możliwość działania na ponad 300 częstotliwościach, co zapewnia użycie do 11 równocześnie działających systemów.

AR4300


AR4300 został zaprojektowany do zamontowania maksymalnie czterech odbiorników AR300M w jednej przestrzeni rack. Obudowa AR4300 w całości wykonana z metalu jest niezwykle solidna i posiada wbudowany wzmacniacz antenowy. Na wyposażeniu jest też system podsłuchu z użyciem słuchawek umożliwiający monitorowanie każdego kanału lub miksu wszystkich czterech. Co więcej, system posiada też symetryczne wyjścia XLR oraz 1/4 cala poszczególnych kanałów, wyjścia symetryczne XLR oraz 1/4 cala miksu sygnałów, przełączniki sygnału mikrofonowego / liniowego dla każdego wyjścia oraz zewnętrzny zasilacz sieciowy z automatycznym dopasowaniem do napięcia sieci energetycznej.

Ostrzeżenie

Większość użytkowników nie wymaga uzyskania zezwolenia na korzystanie z mikrofonowych systemów transmisji bezprzewodowej. Niezależnie od tego, korzystanie z systemów transmisji bezprzewodowej bez specjalnego zezwolenia podlega pewnym ograniczeniom: system nie może powodować szkodliwych zakłóceń; musi działać z niewielką mocą wyjściową (która nie przekracza 50 miliwatów) oraz nie posiadać ochrony przed zakłóceniami odbieranymi od innych urządzeń. Nabywcy powinni mieć też świadomość, że przepisy FCC w zakresie użytkowania bezprzewodowych systemów mikrofonowych są aktualnie weryfikowane i mogą one ulec zmianie. Więcej informacji na ten temat można uzyskać kontaktując się z Federalną Komisją Łączności (FCC) pod nr telefonu 1-888-CALL-FCC (TTY: 1-888-TELL-FCC) (serwis w języku angielskim) lub odwiedzając stronę internetową FCC poświęconą mikrofonowym systemom bezprzewodowym pod adresem: www.fcc.gov/cgb/wirelessmicrophones\

Dane techniczne:

  • Mieści maksymalnie cztery moduły odbiorników AR300M
  • Metalowa konstrukcja
  • Wbudowany wzmacniacz antenowy
  • System podsłuchu z użyciem słuchawek zapewniający monitorowanie poszczególnych lub równocześnie wszystkich kanałów
  • Symetryczne wyjścia XLR oraz 1/4 cala poszczególnych kanałów
  • Symetryczne wyjście XLR oraz 1/4 cala zmiksowanych sygnałów kanałów
  • Przełączniki poziomu sygnału mikrofonowy / liniowy dla każdego wyjścia
  • Zewnętrzny zasilacz sieciowy z automatycznym wyborem napięcia zasilającego
 
 
Newsy | Warunki użytkowania | Partnerzy | Do ściągnięcia | Kontakt
 
© Samson Technologies Corp. 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone