Strona oficjalnego dystrybutora marki Samson w Polsce

Concert 77 Fitness

Concert 77 Fitness – System bezprzewodowy UHF

Concert 77 Fitness System to rozwiązanie transmisji bezprzewodowej UHF o wysokiej sprawności, będące idealnym wyborem dla instruktorów fitnessu, który szukają czystej reprodukcji wokalu przy jednoczesnym zapewnieniu pełnej swobody używania rąk.

W skład systemu wchodzi miniaturowy i niezwykle subtelny mikrofon nagłowny o dookólnej charakterystyce kierunkowości. Gwarantuje on wyjątkową jakość reprodukcji sygnału audio, co czyni go idealnym w przypadku zastosowań związanych z fitnessem, a także innych aplikacji wokalnych.

Mikrofon nagłowny SE10 może być łatwo ukształtowany w celu jego optymalnego założenia na lewe lub prawe ucho, a zastosowanie specjalnej opaski zapewnia trwałe utrzymanie mikrofonu w miejscu, nawet w przypadku, gdy mikrofon jest używany podczas intensywnych ćwiczeń fitness. Dzięki charakterystyce wszechkierunkowej, charakterystyka częstotliwościowa SE10 poza osią mikrofonu jest liniowa, co skutkuje czystą i precyzyjną reprodukcją audio, niezależnie od pozycji kapsuły względem źródła dźwięku.

SE10 posiada specjalną powłokę zapewniającą jego wodoodporność, co daje dodatkowe zabezpieczenie przed potem oraz wilgocią. Dodatkowo zastosowano specjalny pierścień na wysięgniku mikrofonu, który w jeszcze większym stopniu chroni kapsułę przed wilgocią i zapewnia jej niezawodne działanie.

Odbiornik CR77 UHF true diversity umieszczony w obudowie half-rack jest sercem całego systemu. Układ kontroli syntezowanej częstotliwości PLL przyczynia się do stałego utrzymania sygnału, podczas gdy dwie specjalnie zestrojone anteny zapewniają odbiór sygnałów w trybie true diversity z kontrolą ich poziomu za pośrednictwem kontrolek LED.

Odbiornik CR77 posiada również wyświetlacz na ścianie przedniej z dużymi wielosegmentowymi miernikami LED sygnału audio i poziomu sygnału RF oraz duże pokrętło umożliwiające ustawienie właściwego poziomu wyjściowego audio. Na ścianie tylnej znajdują się symetryczne XLR oraz niesymetryczne 1/4 cala  gniazda wyjściowe, co zapewnia większą elastyczność opcji połączeń. Gdy wymagana jest praca dwóch systemów bezprzewodowych, można wzajemnie połączyć dwa odbiorniki CR77 w jeden moduł rack 19” 1U. Specjalny adapter jest dostępny w opcji jako dodatkowe akcesoria.

Dzięki połączeniu zaawansowanej technologii z całkowitą swobodą użytkowania uzyskano profesjonalne właściwości transmisji bezprzewodowej skierowane głównie dla instruktorów fitnessu. Concert 77 Fitness System gwarantuje pełną niezawodność i pozwala całkowicie skoncentrować się na prowadzeniu ćwiczeń i przekazywaniu instrukcji.

Dane techniczne:

 

  • Wysokiej jakości system bezprzewodowy UHF true diversity
  • Układ Phase-Locked Loop (PLL) zapewniający nieskazitelny odbiór sygnałów
  • Blokowane złącze Mini-XLR zapewniające współpracę ze wszystkimi systemami
  • Symetryczne gniazdo wyjściowe XLR oraz 1/4”
  • Wyłącznik zasilania na ścianie przedniej oraz miernik poziomu RF i kontroler Squelch
  • Przełącznik wyciszenia oraz kontroler wzmocnienia sygnału
  • Zasilanie baterią 9 V, mierniki LED poziomu naładowania baterii
  • W zestawie z mikrofonem nagłownym SE10

 

Ostrzeżenie

Większość użytkowników nie wymaga uzyskania zezwolenia na korzystanie z mikrofonowych systemów transmisji bezprzewodowej. Niezależnie od tego, korzystanie z systemów transmisji bezprzewodowej bez specjalnego zezwolenia podlega pewnym ograniczeniom: system nie może powodować szkodliwych zakłóceń; musi on działać z niewielką mocą wyjściową (która nie przekracza 50 miliwatów) oraz nie posiadać ochrony przed zakłóceniami odbieranymi od innych urządzeń. Nabywcy powinni mieć też świadomość, że przepisy FCC w zakresie użytkowania bezprzewodowych systemów mikrofonowych są aktualnie weryfikowane i mogą one ulec zmianie. Więcej informacji na ten temat można uzyskać kontaktując się z Federalną Komisją Łączności (FCC) pod nr telefonu 1-888-CALL-FCC (TTY: 1-888-TELL-FCC) (serwis w języku angielskim) lub odwiedzając stronę internetową FCC poświęconą mikrofonowym systemom bezprzewodowym pod adresem: www.fcc.gov/cgb/wirelessmicrophones\

 
 
Newsy | Warunki użytkowania | Partnerzy | Do ściągnięcia | Kontakt
 
© Samson Technologies Corp. 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone