Strona oficjalnego dystrybutora marki Samson w Polsce

Concert 277

Concert 277 – Dwukanałowy mikrofonowy system bezprzewodowy UHF

Nowy system bezprzewodowy Concert 277 został zaprojektowany dla uzyskania podwojonej wszechstronności zastosowań. Oferuje on dodatkowy kanał do obsługi drugiego profesjonalnego mikrofonu, który jest dołączony do zestawu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasze aplikacje wokalne są dwukrotnie większe.

Concert 277 to dwukanałowy system bezprzewodowy UHF true diversity, który zapewnia profesjonalne rozwiązania w zakresie transmisji bezprzewodowej dla różnego typu aplikacji wokalnych. Wzięliśmy nasz niezwykle popularny system Concert 77 i zwiększyliśmy jego funkcjonalność w zakresie konfiguracji pracy z nadajnikami ręcznymi. Concert 277 posiada dwa oddzielne kanały i jest wyposażony w dwa radiowe mikrofony ręczne HT7.

Ogromną zaletą CR277 jest możliwość równoczesnej pracy dwóch nadajników, które obsługuje jeden dwukanałowy odbiornik. To oznacza, że jest to idealne rozwiązanie dla osób prowadzących karaoke, zespołów z wieloma wokalistami, dwóch DJ-ów występujących na tej samej imprezie lub kilku prezenterów, którzy równocześnie dokonują prezentacji danej rzeczy. Dodatkowo otrzymując tę samą niezawodność i krystalicznie czyste brzmienie, które są cechami wszystkich systemów bezprzewodowych Samson, możemy być pewni, że wyjątkowa jakość reprodukcji audio oraz  niezawodność pracy należą do najwyższych obecnie dostępnych.

Nadajnik HT7 jest wyposażony w dynamiczną kapsułę mikrofonową Q7, która zapewnia wysoki poziom wierności sygnału oraz właściwości audio dzięki swej niewielkiej masie oraz zastosowaniu magnesu neodymowego. HT7 ma wąską superkardioidalną charakterystykę kierunkowości, dzięki czemu znacznie ograniczono podatność na sprzężenia zwrotne oraz efektywnie ograniczono udział sygnałów, które nie znajdują się bezpośrednio z przodu kapsuły mikrofonowej.

Odbiornik CR277 UHF true diversity umieszczony w obudowie half-rack jest sercem całego systemu. Układ kontroli syntezowanej częstotliwości PLL przyczynia się do stałego utrzymania sygnału, podczas gdy dwie specjalnie zestrojone anteny zapewniają odbiór sygnałów w trybie true diversity z kontrolą ich poziomu za pośrednictwem kontrolek LED. Odbiornik posiada również wyświetlacz na ścianie przedniej z dużymi wielosegmentowymi miernikami LED poziomu sygnału RF oraz dwa duże pokrętła głośności, po jednym na każdy kanał. Na ścianie tylnej znajdują się dwa gniazda wyjściowe 1/4 cala, z których jedno może pracować w trybie mix, co zapewnia większą elastyczność opcji połączeń.

Dzięki wykorzystaniu osiągnięć inżynierii precyzyjnej, najnowszych technologii i obecności imponujących możliwości audio, system CR277 jest doskonałym rozwiązaniem we wszystkich sytuacjach z użyciem transmisji bezprzewodowej, gdzie dwa głosy są lepsze niż jeden.

Ostrzeżenie

Większość użytkowników nie wymaga uzyskania zezwolenia na korzystanie z mikrofonowych systemów transmisji bezprzewodowej. Niezależnie od tego, korzystanie z systemów transmisji bezprzewodowej bez specjalnego zezwolenia podlega pewnym ograniczeniom: system nie może powodować szkodliwych zakłóceń; musi on działać z niewielką mocą wyjściową (która nie przekracza 50 miliwatów) oraz nie posiadać ochrony przed zakłóceniami odbieranymi od innych urządzeń. Nabywcy powinni mieć też świadomość, że przepisy FCC w zakresie użytkowania bezprzewodowych systemów mikrofonowych są aktualnie weryfikowane i mogą one ulec zmianie. Więcej informacji na ten temat można uzyskać kontaktując się z Federalną Komisją Łączności (FCC) pod nr telefonu 1-888-CALL-FCC (TTY: 1-888-TELL-FCC) (serwis w języku angielskim) lub odwiedzając stronę internetową FCC poświęconą mikrofonowym systemom bezprzewodowym pod adresem: www.fcc.gov/cgb/wirelessmicrophones\


Dane techniczne:

  • Dwukanałowy system bezprzewodowy UHF true diversity z możliwością równoczesnej pracy dwóch ręcznych nadajników bezprzewodowych HT7
  • Układ Phase-Locked Loop (PLL) zapewniający nieskazitelny odbiór sygnałów
  • Wielosegmentowe mierniki poziomu sygnału RF oraz wartości szczytowych audio dla każdego kanału
  • Kontroler Squelch dla każdego kanału
  • Specjalnie wykonane i zestrojone anteny
  • Dwa niezależne wyjścia 1/4 cala lub jedno wyjście 1/4 trybu mix
  • Niezależne kontrolery poziomu sygnału
  • W zestawie dwa nadajniki ręczne HT7

 

 
 
Newsy | Warunki użytkowania | Partnerzy | Do ściągnięcia | Kontakt
 
© Samson Technologies Corp. 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone