Strona oficjalnego dystrybutora marki Samson w Polsce

Stage 5H

Stage 5H – Ręczny system bezprzewodowy VHF

Oferując system Stage 5H firma Samson zapewnia doskonałe rozwiązanie transmisji bezprzewodowej dla wszelkiego typu prezentacji lub występów. System składa się z nadajnika w formie mikrofonu ręcznego, który jest wyposażony w dynamiczną wkładkę mikrofonową Samson H5. Zapewnia ona klarowną i wierną reprodukcję wokalu. A ponieważ nadajnik jest wbudowany w uchwyt mikrofonu, nie ma potrzeby używania oddzielnego nadajnika typu beltpack.

System Stage 5H zapewnia wyjątkowy odbiór sygnału i krystalicznie czyste brzmienie, które nie były wcześniej dostępne w produktach w tym zakresie cenowym. Odbiornik VHF w obudowie o wielkości pół racka posiada regulowaną funkcję squelch, sześcioelementowe mierniki LED poziomu sygnału RF oraz sygnału audio, montowaną z przodu antenę, a także gniazda wyjściowe typu XLR oraz 1/4 cala. Nadajnik HT5 w formie mikrofonu ręcznego działa nieprzerwanie przez 10 godzin przy zasilaniu jedną baterią 9-woltową. Nadajnik posiada miernik poziomu naładowania baterii oraz wyłącznik sygnału audio.

Dzięki dużej przystępności cenowej systemu Stage 5H, swoboda ruchów i przemieszczania się związana z używaniem transmisji bezprzewodowej jest dostępna dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Zaczynając od prezentera, który szuka rozwiązań umożliwiających mu uwolnienie się od kabli i przewodów do wokalistów, którzy potrzebują nowych możliwości zwiększenia ekspresji i swobody poruszania się podczas występów, system Stage SH5 zapewnia profesjonalnej jakości doświadczenia w zakresie cenowym, który każdemu pozwala cieszyć się wolnością, jaką oferuje bezprzewodowa transmisja sygnałów.

  • Znakomity odbiór sygnału RF zapewniający występ bez zakłóceń
  • Odbiornik VHF w obudowie o wielkości pół racka
  • Konstrukcja o podwójnej konwersji sygnału z wbudowaną redukcją szumów
  • Wyjście XLR oraz 1/4 cala
  • Dołączony przewód z wtykami 1/4 cala na 1/4 cala
  • Łatwe w odczycie mierniki poziomu naładowania baterii oraz poziomu sygnału
  • HT5 działa przez 10 godzin przy zasilaniu jedną baterią 9-woltową (dołączona)
  • Do zestawu jest dołączony zasilacz sieciowy AC

Ostrzeżenie

Większość użytkowników nie wymaga uzyskania zezwolenia na korzystanie z mikrofonowych systemów transmisji bezprzewodowej. Niezależnie od tego, korzystanie z systemów transmisji bezprzewodowej bez specjalnego zezwolenia podlega pewnym ograniczeniom: system nie może powodować szkodliwych zakłóceń; musi on działać z niewielką mocą wyjściową (która nie przekracza 50 miliwatów) oraz nie posiadać ochrony przed zakłóceniami odbieranymi od innych urządzeń. Nabywcy powinni mieć też świadomość, że przepisy FCC w zakresie użytkowania bezprzewodowych systemów mikrofonowych są aktualnie weryfikowane i mogą one ulec zmianie. Więcej informacji na ten temat można uzyskać kontaktując się z Federalną Komisją Łączności (FCC) pod nr telefonu 1-888-CALL-FCC (TTY: 1-888-TELL-FCC) (serwis w języku angielskim) lub odwiedzając stronę internetową FCC poświęconą mikrofonowym systemom bezprzewodowym pod adresem: www.fcc.gov/cgb/wirelessmicrophones.

 
 
Newsy | Warunki użytkowania | Partnerzy | Do ściągnięcia | Kontakt
 
© Samson Technologies Corp. 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone