Strona oficjalnego dystrybutora marki Samson w Polsce

Stage v266

Stage v266 – Podwójny wokalowy system bezprzewodowy

 

Dwa jest lepsze niż jeden.

 

Zaprojektowany w celu podwojenia użyteczności podwójny wokalowy system bezprzewodowy Samson Stage v266 pozwala na równoczesne użycie dwóch mikrofonów z jednym odbiornikiem. Jest to idealne bezprzewodowe rozwiązanie w przypadku dwóch wokalistów, uczestników karaoke, DJ-ów oraz wszędzie tam, gdzie potrzebne jest użycie dwóch mikrofonów.

 

Sercem systemu Stage v266 jest odbiornik sygnału bezprzewodowego SR266 VHF umieszczony w obudowie o wielkości pół racka. Na panelu przednim odbiornika znajduje się wskaźnik kanału RF oraz duże pokrętło głośności dla każdego kanału. Odbiornik jest też wyposażony w dwie specjalnie zestrojone anteny, a także dwa wyjścia sygnału audio 1/4 cala, które pozwalają na niezależne przesyłanie sygnału z poszczególnych kanałów lub już zmiksowanego jednego sygnału. System Stage v266 posiada na wyposażeniu jeden przewód z wtykami 1/4 cala na 1/4 cala oraz drugi z wtykami 1/4 cala na RCA.

 

W skład zestawu Stage v266 wchodzą dwa nadajniki HT6 w formie mikrofonu ręcznego. Wykorzystano w nich dynamiczną wkładkę mikrofonową Samson H6, która zapewnia czyste i wierne brzmienie wokalu. Każdy z nadajników działa nieprzerwanie maksymalnie przez 10 godzin przy zasilaniu jedną baterią 9-woltową (dwie dołączone do zestawu) oraz posiada wygodny w użyciu wyłącznik sygnału audio.

 

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań inżynierii precyzyjnej, najnowszych osiągnięć technologicznych oraz zastosowaniu imponujących możliwości audio, które to posiadają wszystkie rozwiązania bezprzewodowe firmy Samson, system Stage v266 zapewnia krystalicznie czyste brzmienie i najbardziej niezawodną dwukanałową bezprzewodową transmisję sygnałów, jaka jest obecnie dostępna.

 

Wszyscy kochają duety.

Ogromną zaletą systemu Stage v266 jest możliwość równoczesnej pracy obydwu kanałów. Takie rozwiązanie sprawia, że jest on doskonałym rozwiązaniem w różnego typu sytuacjach, gdzie obecnych jest wiele głosów, włączając w to zespoły z wieloma wokalistami. Oprócz możliwości  systemu do odbioru i przekazywania znakomitej jakości wokalu w różnego typu konfiguracjach muzycznych, system Stage v266 daje zespołom, duetom oraz innym małym grupom muzycznym możliwość pełnego uwolnienia ich energii i zapewnienia swobody poruszania się podczas występów.

 

Mistrzowie karaoke.

System Stage v266 jest znakomitym rozwiązaniem do udostępnienia imprez karaoke dla większej rzeszy uczestników. Mając w dyspozycji drugi kanał możemy zwiększyć wielkość sceny i uniknąć tłoczenia się osób przy jednym mikrofonie podczas wykonywania hymnów rockowych czy ballad śpiewanych przez duety. A w przypadku, gdy imprezę prowadzi mistrz ceremonii, system Stage v266 niezwykle usprawnia całe przedsięwzięcie eliminując konieczność przekazywania sobie jednego mikrofonu po każdym z utworów, zapewniając większą płynność i atrakcyjność imprezy.

 

Dwóch DJ-ów

W przypadku DJ-ów, którzy występują parami, system Stage v266 jest koniecznością. Niezależnie od tego, czy prowadzimy wesele, prywatkę czy imprezę klubową, ten system bezprzewodowy pozwala jednemu DJ-owi skupić się na bawieniu publiczności, podczas gdy drugi może wspierać go zza miksera. Ten system pozwala też na niezależne działanie dwóch DJ-ów w różnych miejscach imprezy. W każdym z przypadków system Stage v266 jest niezwykle wszechstronny w zastosowaniu i w znaczący sposób zwiększa funkcjonalność sprzętu wykorzystywanego przez DJ-ów dając im nowe możliwości i uwalniając kreatywność.

 

Ucieczka na podium.

Samson Stage v266 jest nie tylko idealnym systemem dla mówców, którzy szukają rozwiązań umożliwiających uwolnienie się od przewodów, ale jest też znakomitym wyborem dla prezentacji, w której równocześnie występuje dwóch prezenterów. Zaczynając od spotkań firmowych i imprez  korporacyjnych po demonstracje produktów i sesje rozwiązywania problemów, system v266 pozwala małym grupom na większą interaktywność w przekazywaniu ich idei zebranej publiczności.

 

Dzięki systemowi Samson Stage v266 wolność, jaką daje transmisja bezprzewodowa, jest dostępna wszędzie tam, gdzie dwa głosy są lepsze niż jeden.

  • Podwójny odbiornik bezprzewodowy SR266 VHF w obudowie pół racka
  • Dwa ręczne nadajniki HT6 w postaci mikrofonów z dynamicznymi kapsułami H6
  • Każdy nadajnik działa maksymalnie dziesięć godzin przy zasilaniu jedną baterią 9-woltową
  • Znakomity odbiór sygnału RF zapewniający pracę bez zakłóceń
  • Dwa wyjścia 1/4 cala z niezależnym przesyłaniem sygnału kanałów lub sygnału zmiksowanego
  • Zawiera przewód 1/4 cala na 1/4 cala, przewód 1/4 cala na RCA zasilacz sieciowy AC oraz baterię 9-woltową

 

 

 

 

 
 
Newsy | Warunki użytkowania | Partnerzy | Do ściągnięcia | Kontakt
 
© Samson Technologies Corp. 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone