Strona oficjalnego dystrybutora marki Samson w Polsce

Stage v466

Stage v466 – Poczwórny wokalowy system bezprzewodowy

Cztery w jednym.

Zaprojektowany w celu czterokrotnego zwiększenia użyteczności wokalowy system bezprzewodowy Samson Stage v466 Quad pozwala na równoczesne użycie czterech mikrofonów z jednym odbiornikiem. Jest to idealne bezprzewodowe rozwiązanie w przypadku wokalistów, uczestników karaoke, DJ-ów oraz wszędzie tam, gdzie potrzebne jest użycie wielu mikrofonów.

Sercem systemu Stage v466 jest poczwórny odbiornik sygnału bezprzewodowego VHF umieszczony w obudowie standardowego racka. Na panelu przednim odbiornika znajduje się wskaźnik kanału RF oraz duże pokrętło głośności dla każdego kanału. Odbiornik jest też wyposażony w dwie specjalnie zestrojone anteny, wyjście XLR zmiksowanego sygnału audio kanałów oraz cztery wyjścia 1/4 cala, które pozwalają na niezależne przesyłanie sygnału z poszczególnych kanałów lub już zmiksowanego sygnału z pary odbiorników. System Stage v466 posiada na wyposażeniu dwa przewody z wtykami 1/4 cala na 1/4 cala.

W skład zestawu Stage v466 wchodzą cztery nadajniki HT6 w formie mikrofonu ręcznego. Wykorzystano w nich dynamiczną wkładkę mikrofonową Samson H6, która zapewnia czyste i wierne brzmienie wokalu. Każdy z nadajników działa nieprzerwanie maksymalnie przez 10 godzin przy zasilaniu jedną baterią 9-woltową (cztery dołączone do zestawu) oraz posiada wygodny w użyciu wyłącznik sygnału audio.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań inżynierii precyzyjnej, najnowszych osiągnięć technologicznych oraz zastosowaniu imponujących możliwości audio, które to posiadają wszystkie rozwiązania bezprzewodowe firmy Samson, system Stage v466 zapewnia krystalicznie czyste brzmienie i najbardziej niezawodną czterokanałową bezprzewodową transmisję sygnałów, jaka jest obecnie dostępna.

Wszyscy kochają kwartet.


Ogromną zaletą systemu Stage v466 jest możliwość równoczesnej pracy wszystkich czterech kanałów. Takie rozwiązanie sprawia, że jest on doskonałym rozwiązaniem w różnego typu sytuacjach, gdzie obecnych jest wiele głosów, włączając w to zespoły z wieloma wokalistami. Oprócz możliwości  systemu do odbioru i przekazywania znakomitej jakości wokalu w różnego typu konfiguracjach muzycznych, system Stage v466 daje zespołom, kwartetom oraz innym małym grupom muzycznym możliwość pełnego uwolnienia ich energii i zapewnienia swobody poruszania się podczas występów.

Mistrzowie karaoke.
 

System Stage v466 jest znakomitym rozwiązaniem do udostępnienia imprez karaoke dla większej rzeszy uczestników. Mając do dyspozycji cztery kanały możemy zwiększyć wielkość sceny i uniknąć tłoczenia się osób przy jednym mikrofonie podczas wykonywania hymnów rockowych czy wielogłosowych ballad. A w przypadku, gdy imprezę prowadzi mistrz ceremonii, system Stage v466 niezwykle usprawnia całe przedsięwzięcie eliminując konieczność przekazywania sobie jednego mikrofonu po każdym z utworów, zapewniając większą płynność i atrakcyjność imprezy.

Grupy DJ-ów
 

W przypadku DJ-ów, którzy występują w zespołach, system Stage v466 jest koniecznością. Niezależnie od tego, czy prowadzimy wesele, prywatkę czy imprezę klubową, ten system bezprzewodowy pozwala kilku DJ-om skupić się na bawieniu publiczności, podczas gdy inni mogą wspierać ich zza miksera. Ten system pozwala też na niezależne działanie czterech DJ-ów w różnych miejscach imprezy. W każdym z przypadków system Stage v466 jest niezwykle wszechstronny w zastosowaniu i w znaczący sposób zwiększa funkcjonalność sprzętu wykorzystywanego przez DJ-ów dając im nowe możliwości i uwalniając kreatywność.

Swoboda poza mównicą
Samson Stage v466 jest nie tylko idealnym systemem dla mówców, którzy szukają rozwiązań umożliwiających uwolnienie się od przewodów, ale jest też znakomitym wyborem dla prezentacji, w której równocześnie występuje czterech prezenterów. Zaczynając od spotkań firmowych i imprez  korporacyjnych po demonstracje produktów i sesje rozwiązywania problemów, system v466 pozwala małym grupom na większą interaktywność w przekazywaniu ich idei zebranej publiczności.

Dzięki systemowi Samson Stage v466 wolność, jaką daje transmisja bezprzewodowa, jest dostępna wszędzie tam, gdzie cztery głosy muszą być dobrze słyszane w tym samym czasie.

Dane techniczne:

  • Poczwórny odbiornik bezprzewodowy SR466 VHF w obudowie standardowego racka
  • Cztery ręczne nadajniki HT6 w postaci mikrofonów z dynamicznymi kapsułami H6
  • Każdy nadajnik działa maksymalnie dziesięć godzin przy zasilaniu jedną baterią 9-woltową
  • Znakomity odbiór sygnału RF zapewniający pracę bez zakłóceń
  • Jedno wyjście XLR oraz cztery wyjścia 1/4 cala (opcja pracy jako: miks pary nadajników oraz indywidualne wyjścia kanałów)
  • Zawiera dwa przewody 1/4 cala na 1/4 cala, zasilacz sieciowy AC oraz baterię 9-woltową
  • Dostępny w dwóch grupach.

 

 
 
Newsy | Warunki użytkowania | Partnerzy | Do ściągnięcia | Kontakt
 
© Samson Technologies Corp. 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone