Strona oficjalnego dystrybutora marki Samson w Polsce

AirLine Micro Earset

AirLine Micro Earset – Bezprzewodowy system nauszny

Weź doładowany… Nasz najmniejszy system bezprzewodowy

Nauszny system bezprzewodowy AirLine Micro to przełomowa konstrukcja wykorzystująca najnowsze osiągnięcia w zakresie technologii ogniw litowo-jonowych oraz miniaturowe najwyższej jakości komponenty audio oraz RF, wznosząca na nowy poziom swobodę ruchów oraz komfort pracy podczas występów. W rezultacie nie jest to tylko najmniejszy system bezprzewodowy, ale też najbardziej komfortowy, niezawodny oraz wszechstronny system Samson.

Zobacz film prezentujący Airline Micro Wireless Earset:


W celu wyeliminowania potrzeby ciągłych wymian baterii Samson zaprojektował miniaturowy system bezprzewodowy 600 MHz, który jest w pełni zasilany przy użyciu akumulatorów litowo-jonowych oraz gniazda zasilania USB DC, tak nadajnik nauszny AH2, jak również odbiornik AR2. Wygodna w użyciu stacja dokująca odbiornika posiada gniazdo zasilania USB DC, a także jest wyposażona w symetryczne wyjście audio 3,5 mm. Obecność tych niezwykle funkcjonalnych rozwiązań ładowania sprawia, że dni z ciągłą wymianą baterii w twoim systemie bezprzewodowym odeszły już w niepamięć.

Po całkowitej rezygnacji z nadajnika typu beltpack, system AirLine Micro posiada modułowy nadajnik nauszny, który zapewnia swobodę i brak skrępowania ruchów. Nadajnik jest wyposażony w mikrofon o charakterystyce wszechkierunkowej, który umożliwia odbieranie głosu oraz jego wzmacnianie nawet podczas szybkich i głębokich ruchów. Dodatkowo, wodoodporna konstrukcja skutecznie zabezpiecza mikrofon oraz nadajnik przed wilgocią i potem, które mogą gromadzić się podczas występów związanych z intensywnym ruchem.

Pomimo swoich niewielkich wymiarów i niepozornego wyglądu, odbiornik AR2 AirLine Micro to dzieło inżynierii precyzyjnej, które zapewnia profesjonalną reprodukcję dźwięków oraz wyjątkową niezawodność pracy. Podobnie do nadajnika AH2, również AR2 kryje w sobie akumulator, który zapewnia około siedmiu godzin pracy. Symetryczne wyjście 3,5 mm z przełącznikiem poziomu sygnału mic/line oraz wejście zasilania USB DC uzupełniają zestaw podstawowych cech tego pionierskiego odbiornika.

System nauszny AirLine Micro Wireless wykorzystując ogromną liczbę nowatorskich rozwiązań technologicznych w małych, dyskretnych komponentach, wznosi na nowy poziom wygodę użytkowania miniaturowych nadajników i odbiorników bezprzewodowych.

Motywujący Fitness

System nauszny AirLine Micro Wireless to miniaturowe rozwiązanie transmisji bezprzewodowej UHF o wysokiej sprawności idealne dla trenerów fitnessu, którzy potrzebują narzędzi do wyraźnej reprodukcji głosu przy jednoczesnym zapewnieniu pełnej swobody ruchu rąk. Zaawansowana technologia użyta w tym systemie oraz totalna wygoda jego użytkowania sprawiają, że instruktorzy fitness mogą całkowicie skupić się na demonstrowaniu ćwiczeń. Wymieniając tylko kilka przykładów: system AirLine Micro jest doskonałym narzędziem dla trenerów kickboxingu, ćwiczeń pilates, spin oraz jogi. Co więcej, nadajnik AirLine Micro jest pokryty specjalną wodoodporną powłoką, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed potem i wilgocią, które często towarzyszą ćwiczeniom fizycznym.

Ekspresyjne występy


Nauszny system bezprzewodowy AirLine Micro jest doskonałym wyborem dla artystów, których
występy są niezwykle ekspresyjne i to nie tylko pod względem dźwiękowym. Zapewniając najwyższą jakość reprodukcji wokalu, AirLine Micro pozwala też na nieograniczone wykorzystanie rąk, co stwarza możliwości dowolnej kombinacji śpiewu, gry na instrumencie, tańca oraz gestów wykonywanych w tym samym czasie. Niezależnie od tego, czy twój występ nawiązuje do śpiewu i intensywnego tańca idola muzyki pop, wokalu i precyzyjnej gry na instrumencie gwiazdy rocka, aktora z Brodway'u, który równocześnie odgrywa rolę, śpiewa i tańczy, system AirLine Micro zapewni ci bezpośredni kontakt z publicznością i przeniesie twój występ na zupełnie nowy poziom.

Prezentacje i demonstracje

Możliwości oferowane przez nauszny system bezprzewodowy AirLine Micro są szczególnie przydatne podczas prezentacji oraz demonstracji. Każdy mówca o bardzo ekspresyjnej gestykulacji doceni konstrukcję i właściwości nadajnika AirLine Micro i brak w nim często niewygodnego w użyciu modułu beltpack z przewodem łączącym go z mikrofonem. Zaczynając od prezentacji firmowych i wystąpień motywacyjnych po oprowadzanie wycieczek i demonstracje produktów, system AirLine Micro sprosta tym zadaniom z dużą łatwością i oczekiwaną skutecznością. Niezależnie od zastosowania, AirLine Micro pozwoli w sposób jasny i zrozumiały, a także inspirujący wizualnie przekazać nasze idee, pomagając nam uzyskać zamierzony cel.

Gdy swobodne poruszanie się jest ważnym czynnikiem naszego występu, nauszny system bezprzewodowy Samson AirLine Micro zapewni najbardziej dyskretne, komfortowe i wygodne rozwiązanie łączności bezprzewodowej.

Dane techniczne:


Bezprzewodowy system AirLine Micro Earset

 • Bezprzewodowy system UHF 600MHz z miniaturowym nadajnikiem AH2 oraz odbiornikiem AR2
 • Funkcje Tone Squelch oraz automatycznego wyciszenia zapewniające klarowność dźwięków
 • W zestawie znajduje się też wygodny pokrowiec ochronny, zasilacz sieciowy AC oraz przewody ładowania.

Nadajnik AH2

 • Nadajnik nauszny zintegrowany z wszechkierunkowym mikrofonem (bez modułu beltpack)
 • Akumulator litowo-jonowy (5-6 godzin pracy)
 • Gniazdo wejściowe USB DC ładowania
 • Jeden przycisk pełniący funkcje wyłącznika zasilania, wyciszenia oraz regulacji głośności
 • Wodoodporny

Odbiornik AR2

 • Smukły odbiornik bezprzewodowy (60 x 43 x 13 mm)
 • Akumulator litowo-jonowy (7-8 godzin pracy)
 • Gniazdo wejściowe USB DC zasilania oraz ładowania
 • Symetryczne wyjście 3,5 mm z przełącznikiem poziomu sygnału mic/line

Stacja dokująca AR2

 • Stanowi bezpieczną podstawę dla odbiornika AR2 podczas pracy oraz/lub ładowania
 • Gniazdo wejściowe USB DC zasilania oraz ładowania (przewody w zestawie)
 • Symetryczne wyjście audio 3,5 mm (w zestawie przewody)

 
 
Newsy | Warunki użytkowania | Partnerzy | Do ściągnięcia | Kontakt
 
© Samson Technologies Corp. 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone