Strona oficjalnego dystrybutora marki Samson w Polsce

Airline 77 Wind Instrument System

AirLine 77 System bezprzewodowy UHF dla instrumentów dętych

System bezprzewodowy AirLine 77 UHF dla instrumentów dętych oferuje możliwość doświadczenia prawdziwej łączności bezprzewodowej bez używania nadajnika typu beltpack oraz przewodów i zapewnia całkowitą swobodę poruszania się. System składa się z nadajnika AH1 przymocowanego do mikrofonu pojemnościowego Samson HM40 oraz odbiornika CR77.

System bezprzewodowy AirLine 77 UHF dla instrumentów dętych wykorzystuje nadajnik AH1 zamontowany na mikrofonie pojemnościowym HM40, który jest używany przez wielu topowych muzyków grających na instrumentach dętych. Obydwa systemy pozwalają na przytwierdzenie mikrofonu z nadajnikiem do czary głosowej instrumentu bez używania dodatkowych elementów, które mogą powodować obniżenie ich sprawności i jakości dźwięków.

Wszystkie nadajniki AirLine są zasilane niedrogimi i lekkimi bateriami AAA, które zapewniają 14 godzin pracy z jednej baterii.

Podstawą systemu bezprzewodowego jest odbiornik CR77 true-diversity UHF umieszczony w obudowie typu half-rack. Znakomicie współpracuje on ze wszystkimi nadajnikami AirLine UHF. Odbiornik posiada wyświetlacz na ścianie przedniej z dużymi wielosegmentowymi miernikami LED poziomu sygnału audio oraz sygnału RF oraz duże obrotowe pokrętło głośności, które umożliwia łatwą regulację sygnału wyjściowego audio. Resztę funkcji niezbędnych do właściwego i stabilnego działania systemu bezprzewodowego odbiornik CR77 wykonuje automatycznie.

Jego układy elektroniczne kontroli syntezy częstotliwości PLL zapewniają stałe utrzymanie sygnału, podczas gdy dwie specjalnie wykonane i odpowiednio zestrojone anteny z kontrolkami LED umożliwiają pracę w trybie true-diversity. Na ścianie tylnej znajduje się symetryczne XLR oraz niesymetryczne złącze wyjściowe jack 1/4 cala, co zapewnia dużą elastyczność połączeń. Dodatkowo, dzięki dostępności specjalnego adaptera, dwa odbiorniki CR77 mogą być połączone razem w celu wspólnego umieszczenia w obudowie rack z wykorzystaniem tylko jednej przestrzeni montażowej.

Za sprawą systemu bezprzewodowego AirLine uzyskasz pełną swobodę poruszania się, dzięki której będziesz mógł iść wszędzie tam, gdzie poprowadzi cię twoja muzyka.

Dane techniczne:

 

  • System bezprzewodowy true-diversity UHF z syntezą częstotliwości PLL dla instrumentów dętych
  • Odbiornik CR77 posiada wielosegmentowe mierniki LED poziomu sygnału audio oraz sygnału RF
  • Kontrolery funkcji Squelch oraz poziomu głośności
  • Symetryczne złącze XLR oraz niesymetryczne jack 1/4 cala z przełącznikiem poziomu sygnału wyjściowego mic/line
  • Nadajnik zestawu AH1 posiada kontrolkę LED zasilania/baterii, wyłącznik zasilania oraz przełącznik wyciszenia (mute)
  • Mikrofon pojemnościowy HM40 dla instrumentów dętych posiada kardioidalną charakterystykę kierunkowości, która zapewnia znakomite brzmienie
  • Mikrofon jest zintegrowany z uchwytem mocowania na roztrąbie, co zapewnia łatwe i szybkie przytwierdzenie zestawu AH1/HM40 do instrumentu
  • Dołączony zasilacz sieciowy AC oraz przewód połączeniowy 1/4 cala na 1/4 cala.

Ostrzeżenie

Od większości użytkowników nie wymaga się uzyskania zezwolenia na korzystanie z mikrofonowych systemów transmisji bezprzewodowej. Niezależnie od tego, korzystanie z systemów transmisji bezprzewodowej bez specjalnego zezwolenia podlega pewnym ograniczeniom: system nie może powodować szkodliwych zakłóceń; musi on działać z niewielką mocą wyjściową (która nie przekracza 50 miliwatów) oraz nie posiadać ochrony przed zakłóceniami odbieranymi od innych urządzeń. Nabywcy powinni mieć też świadomość, że przepisy FCC w zakresie użytkowania bezprzewodowych systemów mikrofonowych są aktualnie weryfikowane i mogą one ulec zmianie. Więcej informacji na ten temat można uzyskać kontaktując się z Federalną Komisją Łączności (FCC) pod nr telefonu 1-888-CALL-FCC (TTY: 1-888-TELL-FCC) (serwis w języku angielskim) lub odwiedzając stronę internetową FCC poświęconą mikrofonowym systemom bezprzewodowym działającą pod adresem: www.fcc.gov/cgb/wirelessmicrophones

 
 
Newsy | Warunki użytkowania | Partnerzy | Do ściągnięcia | Kontakt
 
© Samson Technologies Corp. 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone