Strona oficjalnego dystrybutora marki Samson w Polsce

Expedition XP40iw

Expedition XP40iw – Przenośny system PA

Wszystko w jednym i jedno dla wszystkich.

Samson oferując przenośne systemy typu all-in-one sprawia, że nagłośnienie staje się wyjątkowo proste. Expedition XP40iw oferuje wszystko, co jest potrzebne do zapewnienia profesjonalnej i zapadającej w pamięć prezentacji.

W celu zapewnienia pełnopasmowego brzmienia system Expedition XP40iw (XP40iw) wykorzystuje 6-calowy przetwornik niskotonowy oraz 1-calowy przetwornik wysokich częstotliwości. To urządzenie posiada wzmacniacz Class D o mocy 40 watów, który jest doskonale dopasowany do przetworników w celu zapewnienia wysokiej efektywności pracy oraz niskiego poboru prądu. Wbudowany bezprzewodowy system mikrofonowy VHF powoduje, że XP40iw jest idealnym rozwiązaniem w różnego typu aplikacjach wokalnych. Stacja dokująca iPod z kontrolerem głośności zapewnia możliwość wykorzystywania utworów i innych nagrań MP3 podczas występów. Dzięki obecności korekcji tonów niskich oraz wysokich możemy dopasować nasze brzmienie odpowiednio do określonych ustawień oraz oczekiwań publiczności.

Zobacz film prezentujący XP40IW:

Użycie akumulatora zapewnia XP40iw całkowitą mobilność. Dodatkowo obecność gniazda link in/out 1/4 cala pozwala na wzajemne połączenie dwóch systemów w celu stworzenia konfiguracji stereo. Warto podkreślić, że ten system PA z możliwością jego montażu na statywie głośnikowym jest też niezwykle lekki, co dodatkowo zwiększa łatwość jego przenoszenia. XP40i posiada też zintegrowany wygodny uchwyt znacznie ułatwiający jego transport.

Najwyższej jakości komponenty, profesjonalne właściwości i wygodny transport sprawiają, że Samson XP40iw stanowi jedno kompleksowe rozwiązanie znajdujące zastosowanie w szerokim zakresie aplikacji związanych z nagłośnieniami, włączając w to oprowadzanie wycieczek, zajęcia w salach wykładowych, konferencje i spotkania biznesowe, kluby odnowy biologicznej, imprezy plenerowe, a nawet małe audytoria.

W sali konferencyjnej

Z XP40iw twój głos będzie brzmieć jeszcze bardziej doniośle i przekonywająco z podium sali konferencyjnej. Ten system jest doskonałym rozwiązaniem dla liderów biznesowych, którzy prowadzą różnego typu prezentacje. Niezależnie od stosowanych aplikacji (prezentacje PowerPoint, spotkania firmowe, imprezy biznesowe itp.), system XP40iw umożliwi przekazanie naszych idei w sposób jasny, skuteczny i niezwykle zwięzły, a cały wykład uczyni wyjątkowo ciekawym. Ten system sprawia, że nasza praca może być jeszcze lepsza. Dzięki obecności stacji dokującej dla iPoda można odtwarzać podkład audio i inne materiały dźwiękowe, a tym samym podnieść poziom doznań słuchowych każdej publiczności.

Na sali wykładowej

Studenci, nauczyciele i profesorowie szybko odkryją, że XP40iw posiada kilka funkcji, które są niezwykle użyteczne w edukacji muzycznej. Wbudowany mikrofonowy system bezprzewodowy VHF sprawia, że jest on idealnym partnerem podczas dyrygowania dużymi zespołami instrumentalnymi. XP40iw ułatwi dyrygentom utrzymanie w ryzach głośno grających perkusistów. Dzięki zintegrowanej stacji dokującej iPod, soliści oraz małe zespoły mogą ćwiczyć razem z wcześniej nagranym akompaniamentem. Możliwość odtwarzania już przygotowanych materiałów audio sprawia, że analiza nagranej muzyki jest znacznie łatwiejsza, a cały proces edukacji jest o wiele bardziej interaktywnym doświadczeniem.

W klubie karaoke lub kawiarni

Chociaż XP40iw został zaprojektowany dla zapewnienia wysokiej jakości dźwięków jako muzyczny system nagłośnieniowy, niezrównana jest wszechstronność oraz zakres zastosowań, w jakich można użyć tego systemu. Niezależnie od tego, czy jesteśmy wokalistami wykonującymi swoje utwory w małych kawiarniach, czy też gwiazdą karaoke porywającą publiczność w średniej wielkości klubach, XP40iw zapewni odpowiednie brzmienie do danej sytuacji.

Gdzie poniesie cię gitara

XP40iw świetnie sprawdzi się się też jako przenośny wzmacniacz gitarowy. Po prostu podłączamy gitarę elektryczną i zestaw efektów do XP40iw i jesteśmy gotowi do porywającej gry wraz z innymi członkami zespołu lub ulubioną playlistą z iPoda. Zabierz swoją muzykę w plener, ponieważ XP40iw oraz gitara akustyczna są znakomitą parą podczas wspólnych jam session przy ognisku. Gdziekolwiek poniesie cię gitara, XP40i też będzie z tobą.

Na basenie

Łatwość transportu XP40iw sprawia, że jest on idealnym systemem PA w różnego typu aplikacjach związanych z rekreacją. W przypadku instruktorów prowadzących zajęcia w terenie, XP40iw jest idealnym partnerem podczas zajęć z grupami w klubach fitness. XP40iw świetnie sprawdza się też na otwartej przestrzeni. Prywatki, imprezy sportowe, czy też różnego typu wiece i manifestacje będą mogły mieć o wiele ciekawszą oprawę. Nie musimy już korzystać z mało wygodnych megafonów. XP40iw będzie szczególnie użytecznym dodatkiem w twoim ogrodzie, idealnym dla zapewnienia świetnej muzycznej oprawy podczas grillowania oraz innych spotkań towarzyskich.

Oferujący wygodę użytkowania oraz funkcjonalność konstrukcji all-in-one, Expedition XP40iw zapewnia profesjonalne i niezapomniane nagłośnienie, którego używanie nigdy wcześniej nie wiązało się z brakiem stresu i nie dostarczało tak wiele radości.

Dane techniczne:

 • 6-calowy przetwornik niskotonowy
 • 1-calowy przetwornik wysokich częstotliwości
 • 40-watowy lekki wzmacniacz wykonany w technologii Class D
 • Kanał 1: wejście combo XLR – 1/4 cala z obsługą sygnału o poziomie mikrofonowym i liniowym
 • Kanał 2: wejście 1/4 cala z obsługą sygnału o poziomie liniowym lub mikrofonowym + wejście aux 1/8-cala stereo umożliwiające podłączenie sygnału liniowego stereo
 • Wbudowany bezprzewodowy system mikrofonowy VHF
 • Stacja dokująca iPod z kontrolą głośności
 • Gniazdo 1/4 cala link in/out pozwalające na wzajemne połączenie 2 systemów w celu stworzenia konfiguracji stereo
 • Korekcja tonów niskich i wysokich
 • Zintegrowany uchwyt w górnej części obudowy
 • Gniazdo statywu głośnikowego
 • Dołączony akumulator zasilający

 
 
Newsy | Warunki użytkowania | Partnerzy | Do ściągnięcia | Kontakt
 
© Samson Technologies Corp. 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone