Strona oficjalnego dystrybutora marki Samson w Polsce

Expedition XP40i

Expedition XP40i– Przenośny system PA

Wszystko w jednym i jedno dla wszystkich.

Samson oferując przenośne systemy typu all-in-one sprawia, że nagłośnienie staje się wyjątkowo proste. Expedition XP40i oferuje wszystko, co jest potrzebne do zapewnienia profesjonalnej i zapadającej w pamięć prezentacji.

W celu zapewnienia pełnopasmowego brzmienia system Expedition XP40i (XP40i) wykorzystuje 6-calowy przetwornik niskotonowy oraz 1-calowy przetwornik wysokich częstotliwości. To urządzenie posiada wzmacniacz Class D o mocy 40 watów, który jest doskonale dopasowany do przetworników w celu zapewnienia wysokiej efektywności pracy oraz niskiego poboru prądu. Wbudowana stacja dokująca iPod z kontrolerem głośności zapewnia możliwość wykorzystywania utworów i innych nagrań MP3 podczas występów. Dzięki obecności korekcji tonów niskich oraz wysokich możemy dopasować nasze brzmienie odpowiednio do określonych ustawień oraz oczekiwań publiczności.

Zobacz film prezentujący XP40i:

Użycie akumulatora zapewnia XP40i całkowitą mobilność. Dodatkowo, obecność gniazda link in/out 1/4 cala pozwala na wzajemne połączenie dwóch systemów w celu stworzenia konfiguracji stereo. Warto podkreślić, że ten system PA z możliwością jego montażu na statywie głośnikowym jest też niezwykle lekki, co dodatkowo zwiększa łatwość jego przenoszenia. XP40i posiada też zintegrowany wygodny uchwyt, co znacznie ułatwia jego transport.

Najwyższej jakości komponenty, profesjonalne właściwości i wygodny transport sprawiają, że Samson XP40i stanowi jedno kompleksowe rozwiązanie znajdujące zastosowanie w szerokim zakresie aplikacji związanych z nagłośnieniami, włączając w to oprowadzanie wycieczek, zajęcia w salach wykładowych, konferencje i spotkania biznesowe, kluby odnowy biologicznej, imprezy plenerowe, a nawet małe audytoria.

W sali konferencyjnej


Z XP40i twój głos będzie brzmieć jeszcze bardziej doniośle i przekonywająco z podium sali konferencyjnej. Ten system jest doskonałym rozwiązaniem dla liderów biznesowych, którzy prowadzą różnego typu prezentacje. Niezależnie od stosowanych aplikacji (prezentacje PowerPoint, spotkania firmowe, imprezy biznesowe itp.), XP40i umożliwi przekazanie naszych idei w sposób jasny, skuteczny i niezwykle zwięzły, a cały wykład uczyni wyjątkowo ciekawym. Ten system sprawia, że nasza praca może być jeszcze lepsza. Dzięki obecności stacji dokującej dla iPoda można odtwarzać podkład audio i inne materiały dźwiękowe, a tym samym podnieść poziom doznań słuchowych każdej publiczności.

Na sali wykładowej

Studenci, nauczyciele i profesorowie szybko odkryją, że XP40i posiada kilka funkcji, które są niezwykle użyteczne w edukacji muzycznej. Jest on idealnym partnerem podczas dyrygowania dużymi zespołami instrumentalnymi. XP40i ułatwi dyrygentom utrzymać w ryzach głośno grających perkusistów. Dzięki zintegrowanej stacji dokującej iPod, soliści oraz małe zespoły mogą ćwiczyć razem z wcześniej nagranym akompaniamentem. Możliwość odtwarzania już przygotowanych materiałów audio sprawia, że analiza nagranej muzyki jest znacznie łatwiejsza, a cały proces edukacji jest o wiele bardziej interaktywnym doświadczeniem.

W klubie karaoke lub kawiarni


Chociaż XP40i został zaprojektowany dla zapewnienia wysokiej jakości dźwięków jako muzyczny system nagłośnieniowych, niezrównana jest wszechstronność oraz zakres zastosowań, w jakich można użyć tego systemu. Niezależnie od tego, czy jesteśmy wokalistami wykonującymi swoje utwory w małych kawiarniach, czy też gwiazdą karaoke porywającą publiczność w średniej wielkości klubach, XP40i zapewni odpowiednie brzmienie do danej sytuacji.

Gdzie poniesie cię gitara


XP40i świetnie sprawdzi się się też jako przenośny wzmacniacz gitarowy. Po prostu podłączamy gitarę elektryczną i zestaw efektów do XP40i i jesteśmy gotowi do porywającej gry wraz z innymi członkami zespołu lub ulubioną playlistą z iPoda. Zabierz swoją muzykę w plener, ponieważ XP40i oraz gitara akustyczna są znakomitą parą podczas wspólnych jam session przy ognisku. Gdziekolwiek poniesie cię gitara, XP40i też będzie z tobą.

Na basenie


Łatwość transportu XP40i sprawia, że jest on idealnym systemem PA w różnego typu aplikacjach związanych z rekreacją. W przypadku instruktorów prowadzących zajęcia w terenie, XP40i jest idealnym partnerem podczas zajęć z grupami w klubach fitness. XP40i świetnie sprawdza się też na otwartej przestrzeni. Prywatki, imprezy sportowe, czy też różnego typu wiece i manifestacje będą mogły mieć o wiele ciekawszą oprawę. Nie musimy już korzystać z mało wygodnych megafonów. XP40i będzie szczególnie użytecznym dodatkiem w twoim ogrodzie, idealnym dla zapewnienia świetnej muzycznej oprawy podczas grillowania oraz innych spotkań towarzyskich.

Oferując wygodę użytkowania oraz funkcjonalność konstrukcji all-in-one, Expedition XP40i zapewnia profesjonalne i niezapomniane nagłośnienie, którego używanie nigdy wcześniej nie wiązało się z brakiem stresu i nie dostarczało tak wiele radości.

Dane techniczne:

 • 6-calowy przetwornik niskotonowy
 • 1-calowy przetwornik wysokich częstotliwości
 • 40-watowy lekki wzmacniacz wykonany w technologii Class D
 • Kanał 1: wejście combo XLR – 1/4 cala z obsługą sygnału o poziomie mikrofonowym i liniowym
 • Kanał 2: wejście 1/4 cala z obsługą sygnału o poziomie liniowym lub mikrofonowym + wejście aux 1/8-cala stereo umożliwiając podłączenie sygnału liniowego stereo
 • Stacja dokująca iPod z kontrolą głośności
 • Gniazdo 1/4 cala link in/out pozwalające na wzajemne połączenie 2 systemów w celu stworzenia konfiguracji stereo
 • Korekcja tonów niskich i wysokich
 • Zintegrowany uchwyt w górnej części obudowy
 • Gniazdo statywu głośnikowego
 • Dołączony akumulator zasilający

 
 
Newsy | Warunki użytkowania | Partnerzy | Do ściągnięcia | Kontakt
 
© Samson Technologies Corp. 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone