Strona oficjalnego dystrybutora marki Samson w Polsce

Expedition XP25i

Expedition XP25i– Przenośny system PA

Ręczny system PA dla przenośnego audio

Samson Expedition XP25i Portable PA to rozwiązanie, które sprawia, że nagłośnienie public address (PA) stało się jeszcze bardziej mobilne niż inne dostępne dotychczas. Uniwersalny w użyciu system będący połączeniem głośnika z mikrofonem typu push-to-talk zapewnia moc i wydajność w formie, która jest niezwykle wygodna w przenoszeniu. Połączenie ergonomicznej konstrukcji oraz kompleksowego zestawu niezbędnych funkcji sprawia, że Expedition XP25i może działać wszędzie tam, gdzie chcemy skierować nasz przekaz.

Niezwykle lekka i funkcjonalna w użytkowaniu obudowa, która posiada wygodny uchwyt, pasek na ramię, adapter statywu mikrofonowego oraz wbudowany akumulator – wszystkie te elementy sprawiają, że Expedition XP25i (XP25i) stanowi kompleksowy system nagłośnieniowy audio. XP25i posiada 5-calowy pełnopasmowy głośnik o mocy 25 watów RMS oraz uaktywniany naciskiem palca mikrofon.

Urządzenie zapewnia też dodatkowe możliwości użycia ze względu na obecność 1/8-calowego wejścia i wyjścia sygnału liniowego, wejścia mikrofonowego 1/4 cala, wejść aux oraz wbudowanej stacji dokującej dla iPoda z kontrolą poziomu głośności, dzięki czemu można odtwarzać też ulubione utwory. Użycie najwyższej jakości podzespołów oraz wyjątkowo wytrzymała konstrukcja zapewniają długą żywotność XP25i.

Ten ręczny system nagłośnieniowy PA pozwala przekazywać nasze informacje w różnego typu sytuacjach. Zaczynając od spotkań biznesowych, zajęć lekcyjnych, wycieczek z przewodnikiem, a kończąc na kontroli nad tłumem, ćwiczeniach sportowych czy różnego typu imprezach rekreacyjnych – XP25i jest doskonałym rozwiązaniem PA.

Prowadź swoich współpracowników oraz uczniów


Przyciągnij uwagę swoich pracowników i uczniów korzystając z XP25i. Ten system jest znakomitym wyborem do praktycznego zastosowania w trakcie prezentacji i pokazów, zarówno o charakterze edukacyjnym jak i biznesowym. Przenośna konstrukcja XP25i sprawia, że prezenterzy mogą demonstrować i testować różne produkty na forach publicznych, a także przedstawiać sposoby użytkowania, przechowywania i konserwacji bezpośrednio w sklepach. XP25i z powodzeniem może być użyty podczas zajęć lektorskich na salach wykładowych oraz różnego typu ćwiczeń terenowych w celu zwiększenia skuteczności przekazu treści oraz podniesieniu ogólnej interaktywności. W obydwu przypadkach możliwe jest też wykorzystanie wcześniej nagranych materiałów dzięki możliwości bezpośredniej współpracy XP25i z iPodem.

Kontroluj tłumy


Zadania związane z kontrolą tłumu posiadają obecnie o wiele bardziej atrakcyjną alternatywę w odniesieniu do megafonu. Solidna i lekka konstrukcja XP25i jest idealnym rozwiązaniem w przypadku konieczności przekazywania istotnych informacji do zebranych osób na przykład podczas oprowadzania wycieczek, koncertów, zawodów sportowych, w marketach czy podczas kierowania ruchem. Dodatkowo, wbudowana stacja dokująca iPod pozwala na łatwe odtworzenie i emitowanie wcześniej przygotowanych materiałów audio, jak na przykład komunikatów służb publicznych skierowanych do zebranego tłumu.

Dźwiękowe wsparcie dla sportu


Treningi sportowe to kolejne zastosowanie, gdzie XP25i zrewolucjonizował użycie typowego megafonu. Niezależnie, czy używamy go do prowadzenia treningu zespołu, analizujemy materiały filmowe z wcześniej rozegranych meczy na spotkaniach trenerskich czy też motywujemy zawodników przed rozgrywką odtwarzając ich ulubioną muzykę nagraną wcześniej na iPodzie, XP25i daje słowom trenera całkowicie nowy poziom przekazu. System XP25i jest też w stanie wzbudzić emocje kibiców i wznieść ducha zespołu na wcześniej nie widziany poziom, czy po prostu zapewnić muzyczną rozrywkę na imprezie przed zawodami czy koncertem.

Samson Expedition XP25i Portable PA: ręczny system nagłośnieniowy PA dla aplikacji mobilnych.

Dane techniczne:

  • Kompaktowa, lekka konstrukcja z wygodnym uchwytem oraz paskiem
  • 5-calowy pełnopasmowy głośnik o mocy 25 watów
  • Dołączony mikrofon włączany przyciskiem
  • Wbudowana stacja dokująca z kontrolą poziomu głośności
  • Zintegrowane gniazdo statywu mikrofonowego
  • W zestawie z akumulatorem zasilającym
 
 
Newsy | Warunki użytkowania | Partnerzy | Do ściągnięcia | Kontakt
 
© Samson Technologies Corp. 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone