Strona oficjalnego dystrybutora marki Samson w Polsce

Auro D415

Auro D415 – dwudrożna aktywna kolumna głośnikowa

Gdy wymagany jest dźwięk profesjonalnej jakości, w gotowości jest Auro D415.

Zaprojektowana do uzyskania trzech kluczowych właściwości: mocy, mobilności oraz wyjątkowego brzmienia, dwudrożna aktywna kolumna głośnikowa Auro D415 to lekka konstrukcja, która posiada najwyższej jakości podzespoły i została wykonana z wyjątkową precyzją.

Obejrzyj film prezentujący Samson Auro D412/415

Oferujący 400 watów mocy model Auro D415 posiada 15-calowy przetwornik niskotonowy z rozszerzonym dolnym pasmem oraz 1,34-calowy (34mm) wysokotonowy przetwornik ciśnieniowy. Zwarty i dobrze wyartykułowany bas oraz przyjemna i klarowna góra tworzą dobrze zbalansowane i wyraziste brzmienie, odpowiednie w każdej sytuacji, gdy zapewnienie profesjonalnej jakości audio jest koniecznością. Zastosowanie opracowanego przez firmę Samson procesu przetwarzania sygnału Optimax sprawia, że Auro D415 będzie działać przy dużych poziomach głośności bez utraty brzmienia w dolnym paśmie. Obecność wejścia liniowego 1/4 cala oraz wejścia mikrofonowego XLR wraz z kontrolą poziomu sygnału oraz dwupasmowym korektorem barwy zapewnia profesjonalne możliwości połączone z absolutną łatwością użytkowania. Kolumna głośnikowa Auro D415 posiada też gniazdo tyczki 35 mm (1 3/8 cala), a możliwość jej użycia jako monitora podłogowego z dwiema pozycjami ustawienia zapewnia dodatkową elastyczność jej wykorzystania.

Jedną z cech, za którą wszyscy będą kochać Auro D415, jest jej lekka, ale jednocześnie bardzo wytrzymała konstrukcja. Kolumna posiada dwa duże i ergonomiczne uchwyty, które zapewniają wygodny transport, natomiast solidna polipropylenowa konstrukcja gwarantuje wytrzymałość niezbędną do sprostania trudom tras koncertowych. Auro D415 jest idealnym wyborem dla profesjonalistów związanych z nagłaśnianiem, a także wykonawców, którzy szukają rozwiązania wypełniającego lukę między systemami przenośnymi a instalacjami stacjonarnymi.

Auro D415 stanowi uniwersalne rozwiązanie nagłośnieniowe, które łatwo integruje się w systemach PA wykorzystywanych w różnego typu aplikacjach, włączając w to zastosowania muzyczne oraz systemy nagłośnieniowe live ogólnego przeznaczenia.


Siła Artysty


Kolumna głośnikowa Auro D415 została zaprojektowana do zapewnienia klarownego i pełnopasmowego brzmienia live w szerokim zakresie aplikacji. Nieważne, czy jesteśmy gwiazdą karaoke, wokalistą i kompozytorem, DJ-em, czy też gramy w zespole, który często występuje w średniej wielkości salach koncertowych, kolumna Auro D415 gwarantuje niezwykle potężny, czysty w brzmieniu i wysoce mobilny dźwięk. Oprócz tego, możliwość pracy jako monitor podłogowy sprawia, że Auro D415 doskonale nadaje się do użycia w aplikacjach odsłuchu bliskiego i dalekiego pola.

Najlepsze w sali konferencyjnej


Przejmij dowodzenie na mównicy sali konferencyjnej wraz z Auro D415. Gdy kolumnę wykorzystamy w systemie PA, będzie stanowić ona doskonałe narzędzie dla specjalistów branżowych prowadzących różnego typu prezentacje. Niezależnie od aplikacji (prezentacje, spotkania firmowe, imprezy biznesowe itp.) kolumna Auro D415 umożliwi jasne i skuteczne przekazanie naszych idei zebranemu audytorium.

Słuchaj i ucz się


Oprócz cech służących studentom, nauczycielom i profesorom wykorzystującym tę kolumnę głośnikową w takich samych okolicznościach jak liderzy biznesu (prezentacje, odtwarzanie podkładu audio), system Auro D415 posiada kilka funkcji, które są niezwykle użyteczne w edukacji muzycznej. Ta kolumna jest idealnym partnerem podczas dyrygowania dużymi zespołami instrumentalnymi. Auro D415 pozwoli dyrygentom trzymać w tempie nawet głośno grających perkusistów. Soliści i małe zespoły mogą ćwiczyć z wcześniej nagranym akompaniamentem emitowanym przez system PA, w którym pracuje Auro D415. Co więcej, profesjonalne brzmienie Auro D415 sprawia, że analiza i ocena nagranej muzyki jest o wiele bardziej interaktywna i efektywna.

Rozpocznij ćwiczenia


Oprócz możliwości wykorzystania Auro D415 do stworzenia nienagannie brzmiących systemów nagłośnieniowych, aspekt łatwej mobilności sprawia, że ta kolumna może być też idealnym rozwiązaniem w niezliczonych aplikacjach związanych z rekreacją. Dla instruktorów fitnessu, którzy pracują też w terenie, Auro D415 jest doskonałym uzupełnieniem podczas prowadzenia zajęć z dużymi grupami w klubach fitness. Auro D415 sprawdzi się też bez najmniejszych problemów w plenerze. Lokalne imprezy, zawody sportowe i innego typu wydarzenia mogą być teraz o wiele łatwiejsze do przeprowadzenia, nie tracąc jednocześnie nic w aspekcie mobilności. Nie musimy już korzystać z megafonów. Auro D415 potrafi wzbudzić emocje kibiców, którzy będą w stanie wznieść ducha zespołu na wcześniej nie widziany poziom, czy po prostu zapewnić muzyczną rozrywkę na klasycznej imprezie przed zawodami czy koncertem.

Tak więc już teraz wybierz dwudrożną aktywną kolumnę głośnikową, która łączy moc z mobilnością: Auro D415.

Dane techniczne:

 • Kompaktowa, lekka dwudrożna aktywna kolumna głośnikowa
 • 15-calowy przetwornik niskotonowy o rozszerzonym paśmie
 • Wysokotonowy 1,34-calowy przetwornik ciśnieniowy z otworem wyjściowym o średnicy 1 cala
 • Moc wyjściowa 400 watów
 • Wejście mikrofonowe XLR
 • Wejście liniowe 1/4 cala
 • Kontrola  głośności
 • Dwupasmowy korektor barwy (Bass oraz Treble)
 • Wyjście liniowe pozwalające na wzajemne połączenie wielu kolumn głośnikowych
 • Wbudowany kompresor/limiter Optimax z dwustopniowym zabezpieczeniem przetworników
 • Gniazdo tyczki 35 mm (1 3/8 cala)
 • Dwa duże ergonomiczne uchwyty
 • Możliwość pracy jako monitor podłogowy w dwóch różnych pozycjach
 • Solidna polipropylenowa konstrukcja
 
 
Newsy | Warunki użytkowania | Partnerzy | Do ściągnięcia | Kontakt
 
© Samson Technologies Corp. 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone