Strona oficjalnego dystrybutora marki Samson w Polsce

Auro D412

Auro D412 – dwudrożna aktywna kolumna głośnikowa

Auro D412 łączy moc i mobilność z brzmieniem Samson

Zaprojektowana do uzyskania trzech kluczowych właściwości: mocy, mobilności oraz wyjątkowego brzmienia, dwudrożna aktywna kolumna głośnikowa Auro D412 to lekka konstrukcją, która wykorzystuje najwyższej jakości podzespoły i została wykonana z wyjątkową precyzją.

Obejrzyj film prezentujący Samson Auro D412/415

Oferując 400 watów mocy model Auro D412 posiada 12-calowy przetwornik niskotonowy z rozszerzonym dolnym pasmem oraz 1,34-calowy (34 mm) wysokotonowy przetwornik ciśnieniowy. Zwarty i dobrze wyartykułowany bas oraz przyjemna i klarowna góra tworzą dobrze zbalansowane i wyraziste brzmienie, odpowiednie w każdej sytuacji, gdy zapewnienie profesjonalnej jakości audio jest koniecznością. Zastosowanie opracowanego przez firmę Samson procesu przetwarzania sygnału Optimax sprawia, że Auro D412 będzie działać przy dużych poziomach głośności bez utraty brzmienia w dolnym paśmie. Obecność wejścia liniowego 1/4 cala oraz wejścia mikrofonowego XLR wraz z kontrolą poziomu sygnału oraz dwupasmowym korektorem barwy zapewnia profesjonalne możliwości z całkowitą łatwością użytkowania. Kolumna głośnikowa Auro D412 posiada też gniazdo tyczki 35 mm (1 3/8 cala), a możliwość jej użycia jako monitora podłogowego z dwiema pozycjami ustawienia zapewnia dodatkową elastyczność jej wykorzystania.

Jedną z cech, za którą wszyscy będą kochać Auro D412, jest jej lekka, ale bardzo wytrzymała konstrukcja. Kolumna posiada dwa duże i ergonomiczne uchwyty, które zapewniają wygodny transport, natomiast solidna polipropylenowa konstrukcja gwarantuje wytrzymałość niezbędną do sprostania trudom tras koncertowych. Auro D412 jest idealnym wyborem dla profesjonalistów związanych z nagłaśnianiem, a także wykonawców, którzy szukają rozwiązania wypełniającego lukę między systemami przenośnymi a instalacjami stacjonarnymi.

Auro D412 stanowi uniwersalne rozwiązanie nagłośnieniowe, które łatwo integruje się w systemach PA wykorzystywanych w różnego typu aplikacjach, włączając w to zastosowania muzyczne oraz systemy nagłośnieniowe live ogólnego przeznaczenia.


Pump it Up


Kolumna głośnikowa Auro D412 została zaprojektowana do zapewnienia klarownego i pełnopasmowego brzmienia live w szerokim zakresie aplikacji. Nieważne, czy jesteśmy gwiazdą karaoke, wokalistą i kompozytorem, DJ-em, czy też gramy w zespole, który często występuje w średniej wielkości salach koncertowych, kolumna Auro D412 gwarantuje niezwykle potężny, czysty w brzmieniu i wysoce mobilny dźwięk. Oprócz tego, możliwość pracy jako monitor podłogowy sprawia, że Auro D412 doskonale nadaje się do użycia w aplikacjach odsłuchu bliskiego i dalekiego pola.

Energia przekazu


Przejmij dowodzenie na mównicy sali konferencyjnej wraz z Auro D412. Gdy kolumnę wykorzystamy w systemie PA, będzie stanowić ona doskonałe narzędzie dla specjalistów branżowych prowadzących różnego typu prezentacje. Niezależnie od aplikacji (prezentacje, spotkania firmowe, imprezy biznesowe itp.) kolumna Auro D412 umożliwi jasne i skuteczne przekazanie naszych idei zebranemu audytorium.

Interaktywna edukacja


Oprócz cech przydatnych studentom, nauczycielom i profesorom wykorzystującym tę kolumnę głośnikową w takich samych okolicznościach jak liderzy biznesu (prezentacje, odtwarzanie podkładu audio), system Auro D412 posiada kilka funkcji, które są niezwykle użyteczne w edukacji muzycznej. Ta kolumna jest idealnym partnerem podczas dyrygowania dużymi zespołami instrumentalnymi. Auro D412 pozwoli dyrygentom trzymać w tempie nawet głośno grających perkusistów. Soliści i małe zespoły mogą ćwiczyć z wcześniej nagranym akompaniamentem emitowanym przez system PA, w którym pracuje Auro D412. Co więcej, profesjonalne brzmienie Auro D412 sprawia, że analiza i ocena nagranej muzyki jest o wiele bardziej interaktywna i efektywna.

Auro kocha ruch


Oprócz możliwości wykorzystania Auro D412 do stworzenia nienagannie brzmiących systemów nagłośnieniowych, aspekt łatwej mobilności sprawia, że ta kolumna może być też idealnym rozwiązaniem w niezliczonych aplikacjach związanych z rekreacją. Dla instruktorów fitnessu, którzy pracują też w terenie, Auro D412 jest doskonałym uzupełnieniem podczas prowadzenia zajęć z dużymi grupami w klubach fitnessu. Auro D412 sprawdzi się też bez najmniejszych problemów w plenerze. Lokalne imprezy, zawody sportowe i innego typu wydarzenia mogą być teraz o wiele łatwiejsze do przeprowadzenia, nie tracąc nic w aspekcie mobilności. Nie musimy już korzystać z megafonów. Auro D412 potrafi wzbudzić emocje kibiców, którzy będą w stanie wznieść ducha zespołu na wcześniej nie widziany poziom, czy po prostu zapewnić muzyczną rozrywkę na klasycznej imprezie przed zawodami czy koncertem.

Tak więc już teraz wybierz dwudrożną aktywną kolumnę głośnikową, która łączy moc z mobilnością: Auro D412.

Dane techniczne:

 • Kompaktowa, lekka dwudrożna aktywna kolumna głośnikowa
 • 12-calowy przetwornik niskotonowy o rozszerzonym paśmie
 • Wysokotonowy 1,34-calowy przetwornik ciśnieniowy z otworem wyjściowym o średnicy 1 cala
 • Moc wyjściowa 400 watów
 • Wejście mikrofonowe XLR
 • Wejście liniowe 1/4 cala
 • Kontrola  głośności
 • Dwupasmowy korektor barwy (Bass oraz Treble)
 • Wyjście liniowe pozwalające na wzajemne połączenie wielu kolumn głośnikowych
 • Wbudowany kompresor/limiter Optimax z dwustopniowym zabezpieczeniem przetworników
 • Gniazdo tyczki 35 mm (1 3/8 cala)
 • Dwa duże ergonomiczne uchwyty
 • Możliwość pracy jako monitor podłogowy w dwóch różnych pozycjach
 • Solidna polipropylenowa konstrukcja
 
 
Newsy | Warunki użytkowania | Partnerzy | Do ściągnięcia | Kontakt
 
© Samson Technologies Corp. 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone