Strona oficjalnego dystrybutora marki Samson w Polsce

Auro D208

Auro D208 – dwudrożna aktywna kolumna głośnikowa

Nagłośnienie już dotarło.
Zaprojektowana do uzyskania trzech kluczowych właściwości: mocy, mobilności oraz wyjątkowego brzmienia, aktywna dwudrożna kolumna głośnikowa Auro D208 jest kompaktową konstrukcją, która wykorzystuje najwyższej jakości podzespoły i została wykonana z wyjątkową precyzją. Kompaktowa i skuteczna – ta kolumna głośnikowa oferuje 200 watów mocy klarownego i pełnopasmowego dźwięku. Idealnie nadaje się do zastosowań w instalacjach stacjonarnych, dla koncertujących muzyków, a także do użycia w większości koncertowych systemów nagłośnieniowych. Auro D208 zapewnia wszechstronne rozwiązania w zakresie nagłośnienia, które można łatwo wykorzystać w systemach PA.

Auro D208 cechuje się niewielką masą z powodu użycia wzmacniacza o konstrukcji Class D, a jednocześnie zapewnia potężne brzmienie dzięki zastosowaniu 8-calowego przetwornika niskotonowego z rozszerzonym dolnym pasmem oraz 1-calowego (25mm) wysokotonowego przetwornika ciśnieniowego. Zwarty i dobrze wyartykułowany bas oraz przyjemna i klarowna góra tworzą dobrze zbalansowane i wyraziste brzmienie, odpowiednie w każdej sytuacji, gdy zapewnienie profesjonalnej jakości audio jest koniecznością.

Dodatkową wszechstronność zastosowania zapewnia obecność wejścia Mic/Line z kontrolą poziomu sygnału oraz kontrolka LED przeciążenia. Wyjście liniowe umożliwia wzajemne połączenie wielu kolumn głośnikowych. Model Auro D208 posiada też gniazdo tyczki 35 mm (1 3/8 cala). Kolejnym walorem tej kolumny jest możliwość użycia jej jako monitora podłogowego.

Wypełniając lukę w zastosowaniu między przenośnymi a stałymi instalacjami nagłośnieniowymi, kolumna głośnikowa Auro D208 jest doskonałym wyborem dla profesjonalistów związanych z nagłaśnianiem, a także wykonawców, którzy oczekują odpowiednio dużej mocy oraz prawdziwej czystości brzmienia.

Kompaktowe nagłośnienie


Kolumna głośnikowa Auro D208 została zaprojektowana do zapewnienia klarownego i pełnopasmowego brzmienia live w szerokim zakresie aplikacji. Nieważne, czy jesteśmy gwiazdą karaoke, wokalistą i kompozytorem, DJ-em, czy też gramy w zespole, który często występuje w małych salach koncertowych, kolumna Auro D208 gwarantuje niezwykle potężny, czysty w brzmieniu i wysoce mobilny dźwięk. Oprócz tego, możliwość pracy jako monitor podłogowy sprawia, że Auro D208 doskonale nadaje się do użycia w aplikacjach odsłuchu bliskiego i dalekiego pola.

Dźwięk dla prelegentów


Przejmij dowodzenie na mównicy sali konferencyjnej wraz z Auro D208. Gdy kolumnę wykorzystamy w systemie PA, będzie stanowić ona doskonałe narzędzie dla specjalistów branżowych prowadzących różnego typu prezentacje. Niezależnie od aplikacji (prezentacje, spotkania firmowe, imprezy biznesowe itp.) kolumna Auro D208 umożliwi jasne i skuteczne przekazanie naszych idei zebranej publiczności.

Kształcenie z Auro


Oprócz cech odpowiadających studentom, nauczycielom i profesorom wykorzystującym tę kolumnę głośnikową w takich samych okolicznościach jak liderzy biznesu (prezentacje, odtwarzanie podkładu audio), system Auro D208 posiada kilka funkcji, które są niezwykle użyteczne w edukacji muzycznej. Ta kolumna jest idealnym partnerem podczas dyrygowania małymi zespołami instrumentalnymi. Auro D208 pozwoli dyrygentom trzymać w tempie nawet głośno grających perkusistów. Soliści i zespoły mogą ćwiczyć z wcześniej nagranym akompaniamentem emitowanym przez system PA, w którym pracuje Auro D208. Co więcej, profesjonalne brzmienie Auro D208 sprawia, że analiza i ocena nagranej muzyki jest o wiele bardziej interaktywna i efektywna.

Zabawa trwa.


Oprócz możliwości wykorzystania Auro D208 do stworzenia nienagannie brzmiących systemów nagłośnieniowych, aspekt łatwej mobilności sprawia, że ta kolumna może być też idealnym rozwiązaniem w niezliczonych aplikacjach związanych z rekreacją. Dla instruktorów fitnessu i innych dyscyplin, którzy pracują też w terenie, Auro D208 jest doskonałym uzupełnieniem podczas prowadzenia zajęć w małych grupach w klubach fitnessu. Auro D208 sprawdzi się też bez najmniejszych problemów w plenerze. Lokalne imprezy, zawody sportowe i innego typu wydarzenia mogą być teraz o wiele łatwiejsze w przeprowadzeniu, nie tracąc jednocześnie nic w aspekcie mobilności. Nie musimy już korzystać z megafonów. Auro D208 potrafi wzbudzić emocje kibiców, którzy będą w stanie wznieść ducha zespołu na wcześniej nie widziany poziom, czy po prostu zapewnić muzyczną rozrywkę na klasycznej imprezie przed zawodami czy koncertem.

Tak więc już teraz wybierz dwudrożną aktywną kolumnę głośnikową, która łączy moc z mobilnością: Auro D208.

Dane techniczne:

  • Kompaktowa, lekka dwudrożna aktywna kolumna głośnikowa ze wzmacniaczem Class D
  • 8-calowy przetwornik niskotonowy o rozszerzonym paśmie
  • Wysokotonowy 1-calowy przetwornik ciśnieniowy z otworem wyjściowym o średnicy 1 cala
  • Moc wyjściowa 200 watów
  • Wejście Mic/Line z kontrolą Volume oraz kontrolką LED Clip
  • Dodatkowe wyjście Line pozwalające na wzajemne połączenie wielu kolumn głośnikowych
  • Gniazdo tyczki 35 mm (1 3/8 cala)
  • Możliwość pracy jako monitor podłogowy
 
 
Newsy | Warunki użytkowania | Partnerzy | Do ściągnięcia | Kontakt
 
© Samson Technologies Corp. 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone