Strona oficjalnego dystrybutora marki Samson w Polsce

Auro D12

Auro D12 – dwudrożna pasywna kolumna głośnikowa

Pasywna agresywność

Zaprojektowana do uzyskania trzech kluczowych właściwości: mocy, mobilności oraz wyjątkowego brzmienia, pasywna dwudrożna kolumna głośnikowa Auro D12 jest kompaktową konstrukcją, która wykorzystuje najwyższej jakości podzespoły i została wykonana z wyjątkową starannością. Kompaktowa i skuteczna – ta kolumna głośnikowa oferuje 400 watów mocy RMS klarownego i pełnopasmowego dźwięku. Idealnie nadaje się do zastosowań w instalacjach stacjonarnych, dla koncertujących muzyków, a także do użycia w większości koncertowych systemów nagłośnieniowych. Kolumna Auro D12 zapewnia wszechstronne rozwiązania w zakresie nagłośnienia, które można łatwo wykorzystać w systemach PA.

Auro D12 posiada lekką, wygodną w użyciu konstrukcję, która oferuje niezwykle potężne brzmienie dzięki zastosowaniu 12-calowego przetwornika z rozszerzonym dolnym pasmem oraz 1,34-calowego wysokotonowego przetwornika ciśnieniowego. Zwarty i dobrze wyartykułowany bas oraz przyjemna i klarowna góra tworzą dobrze zbalansowane i wyraziste brzmienie, odpowiednie w każdej sytuacji, gdy zapewnienie profesjonalnej jakości audio jest koniecznością.

Równolegle połączone złącza Speakon® oraz 1/4 cala zapewniają kolumnie Auro D12 dodatkową wszechstronność zastosowań, a także wyjątkowość łatwość użycia. Obudowa kolumny jest wyposażona w gniazdo tyczki 1 3/8 cala, a także, w trybie pracy jako monitor podłogowy, możliwe jest ustawienie jej pod dwoma kątami, co znacznie zwiększa jej użyteczność. Ta zdolność pracy pod dwoma kątami jako monitor sprawia, że Auro D12 jest idealną kolumną w aplikacjach nagłaśniania bliskiego i dalekiego pola.

W celu zapewnienia dodatkowej wygody użytkowania, obudowa Auro D12 posiada dwa bardzo duże i ergonomiczne uchwyty. Jej transport jest wyjątkowo wygodny, podczas gdy solidna konstrukcja z polipropylenu zapewnia niezbędną wytrzymałość podczas tras koncertowych. Wypełniając lukę między przenośnymi a stałymi instalacjami nagłośnieniowymi, kolumna głośnikowa Auro D12 jest doskonałym wyborem dla profesjonalistów związanych z nagłaśnianiem, a także wykonawców, którzy oczekują odpowiednio dużej mocy oraz prawdziwej czystości brzmienia.

Nagłośnienie już dotarło

Kolumna głośnikowa Auro D12 została zaprojektowana do zapewnienia klarownego i pełnopasmowego brzmienia live w szerokim zakresie aplikacji. Nieważne, czy jesteśmy gwiazdą karaoke, wokalistą i kompozytorem, DJ-em, czy też gramy w zespole, który często występuje w średniej wielkości salach koncertowych, kolumna Auro D12 gwarantuje niezwykle potężny, czysty w brzmieniu i wysoce mobilny dźwięk. Oprócz tego, możliwość pracy jako monitor podłogowy i  ustawienia obudowy pod dwoma różnymi kątami sprawiają, że Auro D12 doskonale nadaje się do użycia w aplikacjach odsłuchu bliskiego i dalekiego pola.

Profesjonalni mówcy

Przejmij dowodzenie na mównicy sali konferencyjnej wraz z Auro D12. Gdy kolumnę wykorzystamy w systemie PA, będzie stanowić ona doskonałe narzędzie dla liderów branżowych prowadzących różnego typu prezentacje. Niezależnie od aplikacji (prezentacje, spotkania firmowe, imprezy biznesowe itp.) kolumna Auro D12 umożliwi jasne i skuteczne przekazanie naszych idei zebranemu audytorium.

Nauka zespołów

Oprócz studentów, nauczycieli i profesorów wykorzystujących tę kolumnę głośnikową w takich samych okolicznościach jak liderzy biznesu (prezentacje, odtwarzanie podkładu audio), system Auro D12 posiada kilka funkcji, które są niezwykle użyteczne w edukacji muzycznej. Ta kolumna jest idealnym partnerem podczas dyrygowania dużymi zespołami instrumentalnymi. Auro D12 pozwoli dyrygentom trzymać w tempie nawet głośno grających perkusistów. Soliści i małe zespoły mogą ćwiczyć z wcześniej nagranym akompaniamentem emitowanym przez system PA, w którym pracuje Auro D12. Co więcej, profesjonalne brzmienie Auro D12 sprawia, że analiza i ocena nagranej muzyki jest o wiele bardziej interaktywna i efektywna.

Auro zapewnia imprezę

Oprócz możliwości wykorzystania Auro D12 do stworzenia nienagannie brzmiących systemów nagłośnieniowych, aspekt łatwej mobilności sprawia, że ta kolumna może być też idealnym rozwiązaniem w niezliczonych aplikacjach związanych z rekreacją. Dla instruktorów fitnessu i innych dyscyplin, którzy pracują też w terenie, Auro D12 jest doskonałym uzupełnieniem podczas prowadzenia zajęć w dużych grupach w klubach fitnessu. Auro D12 sprawdzi się też bez najmniejszych problemów w plenerze. Lokalne imprezy, zawody sportowe i innego typu wydarzenia mogą być teraz o wiele łatwiejsze w przeprowadzeniu, nie tracąc nic w aspekcie mobilności. Nie musimy już korzystać z megafonów. Auro D12 potrafi wzbudzić emocje kibiców, którzy będą w stanie podnieść ducha zespołu na wcześniej nie widziany poziom, czy po prostu zapewnić muzyczną rozrywkę na klasycznej imprezie przed zawodami czy koncertem.

Poddaj się pasywnej agresji Auro D12.

Dane techniczne:

  • Kompaktowa, lekka dwudrożna pasywna kolumna głośnikowa
  • 12-calowy przetwornik niskotonowy o rozszerzonym paśmie
  • Wysokotonowy przetwornik ciśnieniowy 1,34 cala (34 mm) z otworem wyjściowym o średnicy 1 cala
  • Moc 400 watów RMS
  • Równolegle połączone złącza Speakon® oraz jack 1/4 cala
  • Gniazdo osadzenia na tyczce 1 3/8 cala
  • Dwa bardzo duże ergonomiczne uchwyty
  • Możliwość pracy w dwóch pozycjach jako monitor podłogowy
  • Wytrzymała konstrukcja z polipropylenu.

 
 
Newsy | Warunki użytkowania | Partnerzy | Do ściągnięcia | Kontakt
 
© Samson Technologies Corp. 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone