Strona oficjalnego dystrybutora marki Samson w Polsce

Historia Samson

Siedziba główna firmy Samson w Hauppage, stan Nowy Jork, USA

Samson Technologies

Firma Samson Technologies została założona w 1980 roku jako projektant bezprzewodowych systemów mikrofonowych. Dziś ponad 250 rodzajów naszych produktów jest sprzedawanych w ponad 130 krajach na całym świecie.
Wraz z rozpoczęciem działalności wprowadziliśmy pierwszy system bezprzewodowy pod marką Samson. W ciągu lat rozwoju staliśmy się liderem branży w dziedzinie mikrofonów bezprzewodowych. We wczesnych latach 90. zaczęliśmy rozszerzać nasza ofertę produktów audio: opracowaliśmy miksery, wzmacniacze mocy, mikrofony przewodowe i procesory sygnałowe. W 2005 roku wprowadziliśmy pierwszą serię mikrofonów z interfejsem USB, przeznaczoną dla muzyków, radiowców i entuzjastów domowej radiofonii. Obecnie nasze mikrofony USB stanowią standard branży.
W trakcie trzech dekad Samson urósł z dwuosobowej manufaktury do międzynarodowej korporacji, której misją i celem jest tworzenie zaawansowanych technologicznie produktów. Innowacyjne projekty firmy Samson wpływają na poprawę efektów pracy i radości życia muzyków i radiowców na całym świecie.

 
Newsy | Warunki użytkowania | Partnerzy | Do ściągnięcia | Kontakt
 
© Samson Technologies Corp. 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone